Avīze PDF versija

Avīze 2020.02

mēness aptieka, avīze, februāris 2020
Par Mēness Aptieku Par kompāniju

Aptieku uzņēmuma „Mēness aptieka” zīmola īpašnieks ir AS „Sentor Farm aptiekas”, kas iekļaujas veselības aprūpes jomā strādājošu Latvijas uzņēmumu grupā AS "Repharm". Aptieku uzņēmums, apvienojot vairāk nekā 230 aptiekas.

Aptieku uzņēmumam “Mēness aptieka” ir gan nelielas aptiekas reģionos, gan klientu atzītas aptiekas tirdzniecības centros, poliklīnikās. Uzņēmumam ir aptiekas ar doktorātu līdzās, diennakts aptiekas un aptiekas ar zāļu izgatavošanas funkciju. Aptieku uzņēmumā ir viena no vecākajām Rīgas aptiekām - „Vecpilsētas aptieka”, kas savas funkcijas pilda jau gandrīz 200 gadus, kā arī visiem zināmā diennakts aptieka Rīgā – „Kamēlijas aptieka”.

"Mēness aptieka” nodrošina darba vietas vairāk nekā 200 farmaceitiem un 250 farmaceita asistentiem. "Mēness Aptiekas" attīsta savu darbinieku tālāko profesionālo izaugsmi ar mūsu sniegto pakalpojumu pilnveidošanas un padziļināšanas programmu "Ar īpašām rūpēm par Jums", tādējādi mudinot uz pozitīvām pārmaiņām visu Latvijas farmaceitiskās aprūpes nozari. "Mēness Aptieku" farmaceitu sniegto konsultāciju uzdevums ir palīdzēt cilvēkiem ne tikai ārstēt viņu kaites, bet arī preventīvi novērst mūsu klientu un viņu ģimenes locekļu saslimšanu.

Farmaceita misija “Ar īpašām rūpēm par Jums!” ikdienā tiek realizēta caur mūsu vērtībām:

Attīstība

Mēs apzināti un mērķtiecīgi mācāmies un pastāvīgi pilnveidojam savas zināšanas un prasmes, lai būtu efektīvi darbā.

Orientēšanās uz klientu

Mēs darām visu iespējamo, lai saprastu klientu vajadzības un piedāvātu kvalitatīvāko risinājumu.

Profesionalitāte

Mēs neatlaidīgi attīstām savas kompetences, lai kļūtu par farmācijas nozares līderiem.

Vēlme palīdzēt

Mūsu dzīves aicinājums ir atsaucīgi rūpēties par klientiem.

Rezultāts

Mēs apzināmies atbildību par savu un komandas darbu rezultātu un vienmēr meklējam, kā uzlabot to.

Lojalitāte

Mēs apzināti nodrošinām mūsu klientiem un darbiniekiem godīgu attieksmi un vēlmi īpaši rūpēties par viņiem.

“Mēness aptieka”
Ar īpašām rūpēm par Jums!

Kļūsti par Mēness Aptiekas
"Veselības kartes" īpašnieku

Mēness Aptieka Veselības karte

Jau vairāk nekā 500 000 cilvēku izvēlējās “Mēness Aptiekas” “Veselības karti”!

  1. Karte tiek izsniegta bez maksas
  2. Katru mēnesi īpaši piedāvājumi
  3. Krāj punktus
  4. Norēķinies ar uzkrātajiem punktiem
Raksti Medicīna un farmakoloģija

Rūpējies par veselīgu un skaistu smaidu

Zobu un mutes dobuma veselība ir būtiska vispārējās veselības un labsajūtas sastāvdaļa. Slikta mutes dobuma higiēna var izraisīt zobu un smaganu slimības. Veselīgu zobu un smaganu uzturēšana ir darbs visa mūža garumā. Jo agrāk iemācīsieties pareizus mutes dobuma higiēnas ieradumus, jo vieglāk būs izvairīties no dārgām zobārstniecības procedūrām un ilgtermiņa veselības problēmām. Valērija Makšāne, Mēness aptieka farmaceite

Ne visi kāpuri pārvēršas taureņos

Daudziem cilvēkiem parazīti ir kā nakts murgs. Tie dzīvo cilvēka organismā un barojas ar cilvēku barības vielām, izraisot gan nelielas kaites, gan dažkārt dzīvībai bīstamas slimības. Ērika Pētersone, Mēness aptieka farmaceite

Svarīgākais par vitamīnu lietošanu

Vitamīni ir vitāli svarīgas uzturvielas ar daudzveidīgu bioloģisko aktivitāti un plašu darbības spektru. Katram cilvēkam neatkarīgi no tā vecuma nepieciešami vitamīni ar sabalansētu daudzumu, un katram tā ir individuāla vajadzība pēc konkrētā vitamīna vai vitamīnu kompleksa (kas vienam der, citam var kaitēt) – tik dažāda un individuāla pieeja ar noteiktām un pareizām devām, vitamīnu uzņemšanas avotu, ar uzturu vai papildus ar vitamīnu preparātiem, lietošanas veidu, režīmu un ilgumu. Agnese Zonne, Mēness aptieka farmaceite

Kā jūtas tavas aknas?

Aknas ir ne tikai otrs lielākais orgāns pēc ādas, bet arī lielākais dziedzeris cilvēka organismā. Tās ir ļoti svarīgas, jo veic būtisku atindēšanas procesu, lai organisma kopējā asinsritē neiekļūtu kaitīgas vielas, kas bojātu pārējo organismu. Elīna Harkova, Mēness aptieka farmaceite 

Kas ir Omega-3 ?

Omega-3 ir polinepiesātināto taukskābju (PUFA) klase. Ir zināms, ka PUFA kopumā veicina sirds un asinsvadu sistēmas veselību. Ir trīs galvenie omega-3 veidi: alfa-linolēnskābe (ALA), eicosapentoēnskābe (EPA) un dokosaheksoēnskābe (DHA). Jānis Stašulis, Mēness aptieka, farmaceits

Jaunumi Pēdējie notikumi un aktuālā informācija

Bezmaksas matu, galvas un sejas ādas konsultācijas

Bezmaksas matu struktūras, galvas ādas un sejas ādas stāvokļa izmeklējumi sadarbībā ar FILLERINA un CRESCINA. Konsultācijas veiks speciālisti ar profesionālo LABO Micro Camera HD PRO aprīkojumu. Konsultācijas laikā konsultants palīdzēs izvēlēties pircējiem arī piemērotākos CRESCINA un FILLERINA produktus. 


„Mēness aptieka” čeku loterija veselībai

Ja ir rodams iespēju, vēlmju, vajadzību, labās gribas un aktīvas rīcības krustpunkts, tad sasniedzams vislabākais rezultāts – tā vienojās ķirurģiskajā klīnikā „AIWA CLINIC” klātesošie, kas pulcējās, sveicot šā gada „Mēness aptieka” čeku loterijas galvenās balvas laimētāju Ivetu Vaiti. 

Diskusija par skolēnu veselībpratību

Lai aktualizētu tēmu par skolēnu veselībpratību, 12. novembrī Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu literatūras centra lasītavā (7. stāvā) notika ekspertu diskusija, kurā piedalījās vecāku pārstāvji, ārsti, izglītības un veselības nozaru speciālisti.

Spēlējot „Veselībnieku”, uzzināsi vairāk par savu veselību!

Spēle ietver 450 tās autoru ārstu sagatavotus jautājumus desmit tematiskās sadaļās: vispārīgi jautājumi (fiziskās aktivitātes, uzturs, higiēna, miegs, traumas, pirmā palīdzība, medicīnas pakalpojumi, medicīnas personāls (ārsts, farmaceits, medmāsa, laborants), maņas (dzirde, redze, balss), smadzenes un to darbība, sirds un asinsvadi, elpošanas orgāni un to darbība, Kauli un muskuļi, dzimumatšķirības, gremošanas sistēma (zobi, kuņģis, zarnas, aknas), nieres un urīnpūslis, āda, vairogdziedzeris, endokrīnā sistēma.

Prezentēs atraktīvu veselības mācības alternatīvu – datorspēli „Veselībnieks”

Datorspēles jaunākā skolas vecuma bērniem „Veselībnieks” – nodošana lietotājiem notiks 12. februārī plkst. 15.00 Ekonomikas un kultūras augstskolā, Rīgā, Lomonosova ielā 1/5. Pasākums ietver ekspertu diskusiju, rekomendācijas un ieteikumus pedagogiem un vecākiem. Pirmie spēlētāji – J. Mediņa Rīgas 1. mūzikas skolas zēnu kora dalībnieki. 
Notiek ielāde...