Avīze PDF versija

Avīze 2020.07

mēness aptieka, avīze, jūlijs 2020
Par Mēness Aptieku Par kompāniju

Aptieku uzņēmuma „Mēness aptieka” zīmola īpašnieks ir AS „Sentor Farm aptiekas”, kas iekļaujas veselības aprūpes jomā strādājošu Latvijas uzņēmumu grupā AS "Repharm". Aptieku uzņēmums, apvienojot vairāk nekā 230 aptiekas.

Aptieku uzņēmumam “Mēness aptieka” ir gan nelielas aptiekas reģionos, gan klientu atzītas aptiekas tirdzniecības centros, poliklīnikās. Uzņēmumam ir aptiekas ar doktorātu līdzās, diennakts aptiekas un aptiekas ar zāļu izgatavošanas funkciju. Aptieku uzņēmumā ir viena no vecākajām Rīgas aptiekām - „Vecpilsētas aptieka”, kas savas funkcijas pilda jau gandrīz 200 gadus, kā arī visiem zināmā diennakts aptieka Rīgā – „Kamēlijas aptieka”.

"Mēness aptieka” nodrošina darba vietas vairāk nekā 200 farmaceitiem un 250 farmaceita asistentiem. "Mēness Aptiekas" attīsta savu darbinieku tālāko profesionālo izaugsmi ar mūsu sniegto pakalpojumu pilnveidošanas un padziļināšanas programmu "Ar īpašām rūpēm par Jums", tādējādi mudinot uz pozitīvām pārmaiņām visu Latvijas farmaceitiskās aprūpes nozari. "Mēness Aptieku" farmaceitu sniegto konsultāciju uzdevums ir palīdzēt cilvēkiem ne tikai ārstēt viņu kaites, bet arī preventīvi novērst mūsu klientu un viņu ģimenes locekļu saslimšanu.

Farmaceita misija “Ar īpašām rūpēm par Jums!” ikdienā tiek realizēta caur mūsu vērtībām:

Attīstība

Mēs apzināti un mērķtiecīgi mācāmies un pastāvīgi pilnveidojam savas zināšanas un prasmes, lai būtu efektīvi darbā.

Orientēšanās uz klientu

Mēs darām visu iespējamo, lai saprastu klientu vajadzības un piedāvātu kvalitatīvāko risinājumu.

Profesionalitāte

Mēs neatlaidīgi attīstām savas kompetences, lai kļūtu par farmācijas nozares līderiem.

Vēlme palīdzēt

Mūsu dzīves aicinājums ir atsaucīgi rūpēties par klientiem.

Rezultāts

Mēs apzināmies atbildību par savu un komandas darbu rezultātu un vienmēr meklējam, kā uzlabot to.

Lojalitāte

Mēs apzināti nodrošinām mūsu klientiem un darbiniekiem godīgu attieksmi un vēlmi īpaši rūpēties par viņiem.

“Mēness aptieka”
Ar īpašām rūpēm par Jums!

Kļūsti par Mēness Aptiekas
"Veselības kartes" īpašnieku

Mēness Aptieka Veselības karte

Jau vairāk nekā 500 000 cilvēku izvēlējās “Mēness Aptiekas” “Veselības karti”!

  1. Karte tiek izsniegta bez maksas
  2. Katru mēnesi īpaši piedāvājumi
  3. Krāj punktus
  4. Norēķinies ar uzkrātajiem punktiem
Raksti Medicīna un farmakoloģija

Āda – jūsu veselības spogulis!

Nereti patērētājs apjūk, izvēloties krēmu sejas un ķermeņa ādas kopšanai. Aptieku plauktos pieejamais produktu klāsts ir visnotaļ plašs un daudzsološs, bet kā izvēlēties sev piemērotāko? Vai krēmi sniegs gaidīto rezultātu? Dr.med. Agnese Ruskule, preventīvās medicīnas ārste, dermatoveneroloģijas rezidente

Pēdu un nagu sēnīte

Pēdu un nagu sēnītes infekcija ir bieži izplatīta, un ar to var inficēties ikviens cilvēks neatkarīgi no sezonas – gan ziemā, gan vasarā. Kāpēc vasarā? Tādēļ, ka siltajos mēnešos cilvēki staigā atvērtos apavos, nagus ir vieglāk traumēt, jo tie nav pasargāti ar apaviem un arī netīrumiem un mikrobiem ir daudz vieglāka piekļuve. Natālija Petrenko, Mēness aptieka farmaceite

Pasargā sevi no insektiem

Līdz ar vasaras atnākšanu cilvēki cenšas vairāk laika pavadīt ārā, pie dabas, sildoties saulē, elpojot svaigu gaisu. Daudz vairāk laika pavada, pastaigājoties vai skrienot pa mežu, jūru, kā arī darot dārza darbus. Bet jāatceras, ka atpūtai dabā ir mīnusi – kukaiņi un ērces. Tāpēc jāparūpējas gan par sevi, gan par saviem ģimenes locekļiem, kā arī par mājdzīvniekiem.  Natālija Petrenko, Mēness aptieka farmaceite 

Mātes dienā „Mēness aptieka” dāvā diētas ārstes Lolitas Neimanes padomu ceļvedi par joda nozīmi uzturā

„Mēness aptieka” izdevusi informatīvu Rīgas Stradiņa universitātes docētājas diētas ārstes Lolitas Vijas Neimanes padomu ceļvedi „Tavs draugs jods” (Uztura nozīme nodrošinājumam ar jodu Latvijas populācijā) un pirmos 500 izdevuma eksemplārus Mātes dienā nodod Rīgas Dzemdību namam kā dāvinājumu jaunajām māmiņām. 

Vēnu veselība

Vēnu varikoze jeb vēnu mazspēja ir plaši izplatīta saslimšana un ļoti aktuāla problēma. Paplašinātas vēnas norāda uz sliktu asinsriti, kuras cēlonis ir asinsvadu elastības trūkums. Vēnu varikozes gadījumā virspusējo vēnu vārstuļi nespēj pilnvērtīgi pildīt savas funkcijas, tas ir, virzīt asinis uz sirdi, un rodas asins sastrēgums kājās. Pirmais simptoms ir kāju pietūkums, kas veidojas tāpēc, ka ir traucēta šķidruma (asins un limfa) attece no tām. Natālija Petrenko, Mēness aptieka

Jaunumi Pēdējie notikumi un aktuālā informācija

Mēness Aptieka nodrošina zāļu piegādi klientu dzīvesvietā

„Mēness aptieka” kļuvusi par Latvijas Paralimpiskās komitejas ģenerālsponsoru

Noslēdzies Veselībnieks zīmējumu konkurss!

Farmaceitiskās aprūpes konsultācijas tiešsaistē

„Mēness aptieka” uzsāk farmaceitiskās aprūpes konsultācijas tiešsaistē. Latvijas iedzīvotājiem tagad pieejamas arī farmaceitiskās aprūpes konsultācijas tiešsaistē. Bezmaksas farmaceita konsultācijas „Mēness aptieka” nodrošina, izmantojot DocOnline platformu.

Spēlē Veselībnieku, uzzini daudz jauna un piedalies zīmējumu konkursā Vesels, kustīgs, laimīgs – 2020!

Zīmējumā svarīgi atspoguļot savu skatījumu uz to, kā būt aktīvam, kam ir nozīme, lai tu justos labi, būtu vesels, kas tev sniedz prieku un dara laimīgu. Spēles Veselībnieks saturs izmantojamas zīmējuma idejām.

Notiek ielāde...