Avīze PDF versija
Par Mēness Aptieku Par kompāniju

Aptieku uzņēmuma „Mēness aptieka” zīmola īpašnieks ir AS „Sentor Farm aptiekas”, kas iekļaujas vietējā holdingā AS „Repharm”. Aptieku uzņēmums, apvienojot vairāk nekā 230 aptiekas.

Aptieku uzņēmumam “Mēness aptieka” ir gan nelielas aptiekas reģionos, gan klientu atzītas aptiekas tirdzniecības centros, poliklīnikās. Uzņēmumam ir aptiekas ar doktorātu līdzās, diennakts aptiekas un aptiekas ar zāļu izgatavošanas funkciju. Aptieku uzņēmumā ir viena no vecākajām Rīgas aptiekām - „Vecpilsētas aptieka”, kas savas funkcijas pilda jau gandrīz 200 gadus, kā arī visiem zināmā diennakts aptieka Rīgā – „Kamēlijas aptieka”.

"Mēness aptieka” nodrošina darba vietas vairāk nekā 200 farmaceitiem un 250 farmaceita asistentiem. "Mēness Aptiekas" attīsta savu darbinieku tālāko profesionālo izaugsmi ar mūsu sniegto pakalpojumu pilnveidošanas un padziļināšanas programmu "Ar īpašām rūpēm par Jums", tādējādi mudinot uz pozitīvām pārmaiņām visu Latvijas farmaceitiskās aprūpes nozari. "Mēness Aptieku" farmaceitu sniegto konsultāciju uzdevums ir palīdzēt cilvēkiem ne tikai ārstēt viņu kaites, bet arī preventīvi novērst mūsu klientu un viņu ģimenes locekļu saslimšanu.

Farmaceita misija “Ar īpašām rūpēm par Jums!” ikdienā tiek realizēta caur mūsu vērtībām:

Attīstība

Mēs apzināti un mērķtiecīgi mācāmies un pastāvīgi pilnveidojam savas zināšanas un prasmes, lai būtu efektīvi darbā.

Orientēšanās uz klientu

Mēs darām visu iespējamo, lai saprastu klientu vajadzības un piedāvātu kvalitatīvāko risinājumu.

Profesionalitāte

Mēs neatlaidīgi attīstām savas kompetences, lai kļūtu par farmācijas nozares līderiem.

Vēlme palīdzēt

Mūsu dzīves aicinājums ir atsaucīgi rūpēties par klientiem.

Rezultāts

Mēs apzināmies atbildību par savu un komandas darbu rezultātu un vienmēr meklējam, kā uzlabot to.

Lojalitāte

Mēs apzināti nodrošinām mūsu klientiem un darbiniekiem godīgu attieksmi un vēlmi īpaši rūpēties par viņiem.

“Mēness aptieka”
Ar īpašām rūpēm par Jums!

Kļūsti par Mēness Aptiekas
"Veselības kartes" īpašnieku

Jau vairāk nekā 500 000 cilvēku izvēlējās “Mēness Aptiekas” “Veselības karti”!

  1. Karte tiek izsniegta bez maksas
  2. Katru mēnesi īpaši piedāvājumi
  3. Krāj punktus
  4. Norēķinies ar uzkrātajiem punktiem
Raksti Medicīna un farmakoloģija

Esi pateicīgs par to, kas ir un par to, kā nav. Dzīvo! - alpīnists Kristaps Liepiņš

Par kalnos kāpšanu un aktīvu dzīvesveidu stāsta alpīnisma instruktors un piedzīvojumu ceļojumu eksperts Kristaps Liepiņš.

Lolita Neimane - Jau bērnudārzā vajadzētu mācīt par uzturu

Bezglutēna diēta - iedoma vai nepieciešamība?

Mūsdienās daudz tiek dzirdēts par bezglutēna pārtiku jeb bezglutēna diētu. Kamēr lielākajai daļai cilvēku tā ir izvēle, tikmēr ir daļa, kuriem tā ir obligāta.

Sākam baudīt saules starus!

Pēc garās rudens, ziemas un ne tik siltā pavasara beidzot ir iestājušies gada patīkamākie laikapstākļi, kad arī varam sākt baudīt siltos saules starus. Tieši tādēļ tagad ir īstais laiks arī atcerēties par saules aizsarglīdzekļiem, lai gūtais iedegums nenāktu līdz ar nepatīkamām sekām. 

Pirms skrien - pārbaudi sirdi!

Reizēm nākas dzirdēt par nelaimes gadījumiem maratonos, kad arī gados jauni cilvēki, noskrienot vien desmit kilometru distanci, cieš no pēkšņas nāves. Visbiežāk tam par iemeslu ir kāda problēma tieši sirds-asinsvadu sistēmā, tādēļ devāmies pie AS "Veselības Centru Apvienība" poliklīnikas "Pulss 5" kardioloģes Daces Lūriņas uzzināt vairāk par sirds veselību un kādas pārbaudes būtu ieteicams veikt pirms dalības maratonā. 
Jaunumi Pēdējie notikumi un aktuālā informācija

Darba laiki svētkos


Aptiekas, kurās darbojas e-recepte

Iedzīvotājiem tagad pieejams ceļvedis par zāļu iegādi pacientam ar onkoloģisku diagnozi

Ceļvedis onkoloģiskas diagnozes pacientam par to, kā saņemt ārsta izrakstītās zāles, jau šonedēļ pieejams pacientiem četrās „Mēness aptieka” aptiekās – Rīgā, Liepājā un Daugavpilī. Tas uzlūkojams kā palīginstruments, kas pacientam ar onkoloģisku diagnozi palīdz orientēties informācijā par zāļu iegādi. Vienlaikus ar ceļveža izplatīšanu, šajās aptiekās farmaceiti apgūst papildu zināšanas darbā ar pacientiem, kuru diagnozē ir onkoloģiska slimība. 

Rūpējoties par lielvārdiešu veselību – dāvanā skrejceliņš no „Mēness aptieka”

Lielvārdes novada sociālā dienesta Sociālā dienas aprūpes centrs pirmās „Mēness aptieka” franšīzes aptiekas atvēršanas svētkos dāvanā saņem skrejceliņu aktīvai sportošanai telpās.

„Mēness aptieka” – jaunas rokasgrāmatas izdevējs mediķiem „Zāles un citas vielas, bērniņu gaidot”

„Mēness aptieka” var lepoties ar nozīmīgu veikumu, kas labi raksturo farmaceita un ārsta plašās sadarbības un īstena komandas darba iespējas. 

Notiek ielāde...
LV