+37167617805
Reģistrēties   Aizmirsāt paroli?

Par kompāniju

 

Aptieku tīkla „Mēness aptieka” zīmola īpašnieks ir AS „Sentor Farm aptiekas”, kas iekļaujas vietējā holdingā AS „Repharm”. Aptieku tīkls, apvienojot 209 aptiekas un 12 aptieku filiāles Rīgā un reģionos, ir vadošais nozarē.

“Mēness aptieka” tīklā ir gan nelielas aptiekas reģionos, gan klientu atzītas aptiekas tirdzniecības centros, poliklīnikās. Tīklā ir aptiekas ar doktorātu līdzās, diennakts aptiekas un aptiekas ar zāļu izgatavošanas funkciju. Aptieku tīklā ir arī viena no vecākajām Rīgas aptiekām - „Vecpilsētas aptieka”, kas savas funkcijas pilda jau gandrīz 200 gadus. Visiem zināmā diennakts aptieka Rīgā – „Kamēlijas aptieka” - arī ietilpst „Mēness aptieka” saimē.

Aptieku tīkla aptiekas ir gan Rīgā, Jūrmalā, Siguldā, Olainē un Salaspilī, gan arī Baložos, Ķekavā, un Baldonē. „Mēness aptiekas” klientiem ir pieejamas arī Jelgavā, Dobelē, Tukumā, Aizkrauklē, Bauskā, Ogrē, Ikšķilē, Valkā, Cēsīs, Limbažos, Alojā, Madonā, Valmierā, Ventspilī, Liepājā, Talsos, Kuldīgā, Saldū, Daugavpilī, Jēkabpilī, Krāslavā, Līvānos, Preiļos, Rēzeknē, Ludzā un Gulbenē.

"Mēness aptieka” nodrošina darba vietas vairāk nekā 200 farmaceitiem un 250 farmaceita asistentiem. „Mēness aptieka” izstrādā individuālas motivējošās programmas profesijas apguvei saviem darbiniekiem, tādā veidā paaugstinot viņu kvalifikāciju arī pēc izglītības ieguves augstskolās. 

„Mēness aptieka” ir ieviesusi un īstenojusi jaunu konceptu - aptieka aptiekā. „Māmiņu aptieka”  ir atbalsts jaunajām ģimenēm, rūpējoties par bērnu veselību. Tīklā darbojas 32 „Māmiņu aptiekas” dažādās vietās valstī. 

Mūsu klientu lojalitātes programmā „Veselības karte” ik gadus iesaistās aptuveni 90 000 jaunu klientu. Kopējais „Veselības karte” lietotāju skaits ir sasniedzis 490 000 dalībnieku.

Sociālās atbildības programma, labdarības kustība „Tu neesi viens” dod iespēju biedrībai „Rīgas pilsētas „Rūpju bērns”” piedāvāt savus darbus „Mēness aptieka” 15 aptiekās, saņemot ziedojumus un atbalstu centienos būt lietderīgiem sabiedrībai. „Mēness aptieka” bez maksas nodrošina biedrību ar medicīnas precēm un nepieciešamajiem medikamentiem. 

 

„Mēness aptiekas” vadība

Valde: Svetlana Grenge un Alla Čudovska

 

“Mēness aptiekas” Jūsu tuvākā aptieka!