Avīze PDF versija
Par Mēness Aptieku Par kompāniju

Aptieku uzņēmuma „Mēness aptieka” zīmola īpašnieks ir AS „Sentor Farm aptiekas”, kas iekļaujas vietējā holdingā AS „Repharm”. Aptieku uzņēmums, apvienojot vairāk nekā 230 aptiekas.

Aptieku uzņēmumam “Mēness aptieka” ir gan nelielas aptiekas reģionos, gan klientu atzītas aptiekas tirdzniecības centros, poliklīnikās. Uzņēmumam ir aptiekas ar doktorātu līdzās, diennakts aptiekas un aptiekas ar zāļu izgatavošanas funkciju. Aptieku uzņēmumā ir viena no vecākajām Rīgas aptiekām - „Vecpilsētas aptieka”, kas savas funkcijas pilda jau gandrīz 200 gadus, kā arī visiem zināmā diennakts aptieka Rīgā – „Kamēlijas aptieka”.

"Mēness aptieka” nodrošina darba vietas vairāk nekā 200 farmaceitiem un 250 farmaceita asistentiem. "Mēness Aptiekas" attīsta savu darbinieku tālāko profesionālo izaugsmi ar mūsu sniegto pakalpojumu pilnveidošanas un padziļināšanas programmu "Ar īpašām rūpēm par Jums", tādējādi mudinot uz pozitīvām pārmaiņām visu Latvijas farmaceitiskās aprūpes nozari. "Mēness Aptieku" farmaceitu sniegto konsultāciju uzdevums ir palīdzēt cilvēkiem ne tikai ārstēt viņu kaites, bet arī preventīvi novērst mūsu klientu un viņu ģimenes locekļu saslimšanu.

Farmaceita misija “Ar īpašām rūpēm par Jums!” ikdienā tiek realizēta caur mūsu vērtībām:

Attīstība

Mēs apzināti un mērķtiecīgi mācāmies un pastāvīgi pilnveidojam savas zināšanas un prasmes, lai būtu efektīvi darbā.

Orientēšanās uz klientu

Mēs darām visu iespējamo, lai saprastu klientu vajadzības un piedāvātu kvalitatīvāko risinājumu.

Profesionalitāte

Mēs neatlaidīgi attīstām savas kompetences, lai kļūtu par farmācijas nozares līderiem.

Vēlme palīdzēt

Mūsu dzīves aicinājums ir atsaucīgi rūpēties par klientiem.

Rezultāts

Mēs apzināmies atbildību par savu un komandas darbu rezultātu un vienmēr meklējam, kā uzlabot to.

Lojalitāte

Mēs apzināti nodrošinām mūsu klientiem un darbiniekiem godīgu attieksmi un vēlmi īpaši rūpēties par viņiem.

“Mēness aptieka”
Ar īpašām rūpēm par Jums!

Kļūsti par Mēness Aptiekas
"Veselības kartes" īpašnieku

Jau vairāk nekā 500 000 cilvēku izvēlējās “Mēness Aptiekas” “Veselības karti”!

  1. Karte tiek izsniegta bez maksas
  2. Katru mēnesi īpaši piedāvājumi
  3. Krāj punktus
  4. Norēķinies ar uzkrātajiem punktiem
Raksti Medicīna un farmakoloģija

Pareizie apavi gan maratonam, gan ikdienai!

Iestājoties pavasarim, arvien vairāk cilvēku uzsāk nodarboties ar skriešanu un aktuāls kļūst arī jautājums par pareizu un piemērotu apavu izvēli. Lai arī šobrīd piedāvājuma klāsts ir pietiekami plašs, tomēr dažas lietas par pēdu veselību būtu labi zināt ikvienam. Konsultē klīnikas "Aura Premium" fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts Artūrs Kraucis.  

Pārliecinies, vai esi gatavs dalībai maratonā!

Strauji tuvojas lielais Lattelecom maratons, kas pulcēs tūkstošiem dalībnieku, gan kuri nodarbojas ar skriešanu profesionālā līmenī, gan arī tos, kuriem skriešana nozīmē uzturēt sevi pie labas veselības. Šobrīd dalība maratonā kļuvusi ne tikai par sportisku izklaidi, bet arī par kopīgiem svētkiem un cilvēki bieži vēlas piedalīties tieši šīs kopības sajūtas dēļ, bet šajā gadījumā ir jāspēj tomēr izvērtēt savas spējas. Tādēļ pirms uzsākt trenēties, lai piedalītos maratonā, jebkāda garuma distancē un neatkarīgi no sava vecuma, būtu labi veikt komplekso veselības pārbaudi, lai pārliecinātos par savu veselības stāvokli. Par kompleksajiem izmeklējumiem konsultē klīnikas "Aura Premium" nodaļas vadītāja ārste Natālija Leitāne.

Veseli un skaisti mati!

Mati ir viena no skaistākajām sievietes rotām un, protams, ka jebkura sieviete vēlas veselus, dzīvīgus un krāšņus matus, taču ne vienmēr tas ir tik vienkārši. Mati mēdz lūzt, kļūt nedzīvi, blāvi, sausi, trausli un pat pastiprināti sākt izkrist. 

Kožam un smaidām!

Zobu veselība ir svarīga gan praktiski, lai varētu sa- kost ēdienu, gan arī estētiski – skaistam smaidam!

7 PADOMI,KĀ TIKT GALĀ AR NESPĒKU

MAN NAV SPĒKA! Pavasara pagurumam raksturīgais enerģijas trūkums izpaužas kā nogurums, miegainība vai apātija. Papildus minētajam var būt arī depresija un motivācijas zudums. Nogurums ir normāla organisma atbildes reakcija uz miega trūkumu, paaugstinā­ tu stresa līmeni, pārslodzi darbā vai studijās, vitamīnu un minerālvielu trūkumu un mazkustīgu dzīvesveidu.

Pavasara nogurums ir uzveicams. Uzlādē sava organisma baterijas!

Jaunumi Pēdējie notikumi un aktuālā informācija

Aptieku darba laiki maija brīvdienās

Jaunu „Mēness aptieka” atverot, atbalsta jaunas Latvijas Leļļu teātra izrādes tapšanu

Tirdzniecības centrā Bērnu pasaule jaunas „Mēness aptieka” atvēršanas svētkus kā iemeslu nopietnai farmaceita konsultācijai ar prieku izmantoja Latvijas Leļļu teātra lelle – dzīvespriecīgais Jūlijonkuliņš. Farmaceites uzmanīgi uzklausīja neparastā apmeklētāja sūdzības un sniedza profesionālus padomus. Kopā ar Jūlijonkuliņu „Mēness aptieka” aicināja pārdomāt, ko mūsu ikdienā nozīmē aptieka, un atvēršanas svētkus atzīmēja arī ar atbalstu jaunās Latvijas Leļļu teātra izrādes „Koko un Riko” tapšanai.

Otrdien, 11. aprīlī plkst. 11.00 – „Mēness aptiekā” tirdzniecības centrā Bērnu pasaule tiks atzīmēti jaunās „Mēness aptiekas” atvēršanas svētki

Īsu brīdi pirms Lieldienām – otrdien, 11. aprīlī plkst. 11.00 – „Mēness aptiekā” tirdzniecības centrā Bērnu pasaule, Rīgā, Matīsa ielā 25, ieradīsies īpaši gaidīts ciemiņš no Latvijas Leļļu teātra – lelle Jūlijonkuliņš. Kopā ar jaunās „Mēness aptiekas” farmaceitēm viņa uzdevums ir klātesošajos uzrunāt pavasara možuma un veselības garu. Tā kopīgi ar apmeklētājiem tiks atzīmēti jaunās „Mēness aptiekas” atvēršanas svētki. Jaunas, plašas un klientiem īpaši ērtas aptiekas atvēršana vienā no Rīgas centra kvartāliem „Mēness aptieku” saimei ir nozīmīgs notikums, kuru kuplinās īpaši šim notikumam radīts priekšnesums klātesošajiem.

Latvijas labākā farmaceite strādā «Mēness aptiekā!»

Vienu no augstākajiem profesionālajiem novērtējumiem – Latvijas Ārstu biedrības «Gada balvu medicīnā 2016» nominācijā «Gada farmaceits» šogad saņēma Daugavpils «Mēness aptiekas» farmaceita asistente Lilija Cirse.

Sākam skriet!

Strauji tuvojas pavasaris, ir laiks parūpēties par savu veselību un fizisko formu, tādēļ Mēness Aptiekas, atbalstot un veicinot veselīgu dzīves veidu, iesaka izvēlēties vienu no demokrātiskākajiem sporta veidiem – skriešanu!
Notiek ielāde...
LV