Galvenā/Visi materiāli
  • 25.04.2017, 09:21
    Iestājoties pavasarim, arvien vairāk cilvēku uzsāk nodarboties ar skriešanu un aktuāls kļūst arī jautājums par pareizu un piemērotu apavu izvēli. Lai arī šobrīd piedāvājuma klāsts ir pietiekami plašs, tomēr dažas lietas par pēdu veselību būtu labi zināt ikvienam. Konsultē klīnikas "Aura Premium" fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts Artūrs Kraucis.  
  • 21.04.2017, 09:15
    Strauji tuvojas lielais Lattelecom maratons, kas pulcēs tūkstošiem dalībnieku, gan kuri nodarbojas ar skriešanu profesionālā līmenī, gan arī tos, kuriem skriešana nozīmē uzturēt sevi pie labas veselības. Šobrīd dalība maratonā kļuvusi ne tikai par sportisku izklaidi, bet arī par kopīgiem svētkiem un cilvēki bieži vēlas piedalīties tieši šīs kopības sajūtas dēļ, bet šajā gadījumā ir jāspēj tomēr izvērtēt savas spējas. Tādēļ pirms uzsākt trenēties, lai piedalītos maratonā, jebkāda garuma distancē un neatkarīgi no sava vecuma, būtu labi veikt komplekso veselības pārbaudi, lai pārliecinātos par savu veselības stāvokli. Par kompleksajiem izmeklējumiem konsultē klīnikas "Aura Premium" nodaļas vadītāja ārste Natālija Leitāne.

  • 06.04.2017, 08:41
    Strauji tuvojas pavasaris, ir laiks parūpēties par savu veselību un fizisko formu, tādēļ Mēness Aptiekas, atbalstot un veicinot veselīgu dzīves veidu, iesaka izvēlēties vienu no demokrātiskākajiem sporta veidiem – skriešanu!
Notiek ielāde...