Aktuālie mēneša produkti

BLUE BERRY Eye Stress tabletes, 60 gb.

€ 2286
Produktu cenas internetā un aptiekās var atšķirties
Uztura bagātinātājs!
Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

Apraksts

Blue Berry Eye Stress tabletes ir izgatavotas no dabīgiem augu ekstraktiem – melleņu, priežu mizas, aļģēm, upeņu un smiltsērkšķu. Satur arī dabīgus antioksidantus, astaksantīnu, zeaksantīnu un fukoksantīnu, kā arī A vitamīnu, niacīnu, cinku un varu. Melleņu un piejūras priedes mizas ekstrakts palīdz nodrošināt normālu redzi nogurušu acu gadījumā.

Vitamīns A un cinks palīdz uzturēt normālu redzi. Varš veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu. Ārstniecības žibulīša ekstrakts palīdz uzturēt normālu redzi un tīklenes funkciju. Melleņu ekstrakts palīdz uzturēt normālu redzi. Svarīgs ir daudzveidīgs, sabalansēts uzturs un veselīgs dzīvesveids.

Lietošana

2 tabletes dienā ēdienreizes laikā

Sastāvs

A vitamīns, Niacīns, Varš, Cinks, Melleņu ogu ekstrakts, Melleņu lapu ekstrakts, Ārstniecības žibulīša ekstrakts, Upeņu ekstrakts, Samtenes ekstrakts, Aļģu ekstrakts, Jūras aļģu fukoidāna ekstrakts, Piejūras priedes mizas ekstrakts, Melno piparu ekstrakts, Smiltsērkšķu ekstrakts, Mikrokristāliskā celuloze (E460), Silīcija dioksīds (E551), Kartupeļu ciete, Šķērsšūtā karboksimetilceluloze (E468), Taukskābju magnija sāļi (E470b), Glicerīns (E422), Hidroksipropilmetilceluloze (E464).