Aktuālie mēneša produkti

COLDREX MAXGRIP pulveris, 10 gb.

€ 875
Produktu cenas internetā un aptiekās var atšķirties
Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma!
Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.
Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai!

Apraksts

Coldrex MaxGrip Menthol & Berries 1000 mg/10 mg/70 mg pulveris iekšķīgi lietojama šķīduma pagatavošanai. Gripas un saaukstēšanās simptomu īslaicīgai atvieglošanai, ieskaitot drudzi, drebuļus, galvassāpes, sāpes kaklā, apgrūtinātu elpošanu caur degunu, sinusītu un ar to saistītās sāpes, akūtu deguna gļotādas iekaisumu.

Coldrex MaxGrip Menthol & Berries satur trīs aktīvās vielas: 1) Paracetamolu, kas atvieglo sāpes un drudža laikā pazemina ķermeņa temperatūru. 2) Fenilefrīna hidrohlorīdu – deguna gļotādas tūsku mazinošu līdzekli, kas atbrīvo degunu un tā blakusdobumus un atvieglo elpošanu. 3) C vitamīnu (askorbīnskābi), kas palīdz atjaunot organismā C vitamīna daudzumu, kas varētu būt zaudēts gripas un saaukstēšanās sākuma fāzē.

Lietošana

Pieaugušie (ieskaitot gados vecākus cilvēkus) un pusaudži no 16 gadu vecuma ar ķermeņa masu vairāk nekā 54 kg. Lietot pa vienai paciņai ik pēc 4 līdz 6 stundām pēc vajadzības. Maksimālā dienas deva: 4 paciņas 24 stundu laikā. Minimālais intervāls starp devām: 4 stundas. Jālieto vismazākā efektīvā deva, kas nepieciešama simptomu mazināšanai. Nepārsniegt norādīto devu. Maksimālais nepārtrauktas lietošanas ilgums, nekonsultējoties ar ārstu: 3 dienas.

Zāles nedrīkst nepārtraukti lietot ilgāk par 3 dienām, nekonsultējoties ar ārstu. Pacientiem jāiesaka konsultēties ar ārstu, ja ārstēšanas laikā veselības stāvoklis pasliktinās.

Šīs zāles nevajadzētu lietot bērniem un pusaudžiem līdz 16 gadu vecumam vai pusaudžiem no 16 gadu vecuma ar ķermeņa masu mazāku par 54 kg.

Gados vecākiem pacientiem, īpaši novājinātiem vai nekustīgiem, var būt nepieciešama devas vai lietošanas biežuma samazināšana.

Pieaugušajiem, tai skaitā gados vecākiem cilvēkiem, un pusaudžiem no 16 gadu vecuma ar ķermeņa masu mazāku par 54 kg, nepieciešama devas vai lietošanas biežuma samazināšana. Jāapsver samazinātas paracetamola devas (15 mg/kg/devā) lietošana līdz četrām reizēm dienā (maks. 60 mg/kg/dienā).

Pacientiem ar konstatētiem nieru darbības traucējumiem pirms šo zāļu lietošanas jākonsultējas ar ārstu. Lietojot paracetamolu pacientiem ar nieru darbības traucējumiem, ieteicams samazināt devu un palielināt minimālo intervālu starp lietošanas reizēm vismaz līdz 6 stundām. Ierobežojumi par paracetamolu saturošu zāļu lietošanu pacientiem ar nieru darbības traucējumiem galvenokārt attiecas uz zāļu sastāvā esošo paracetamolu.

Pacientiem ar hronisku alkoholismu pirms šo zāļu lietošanas jāiesaka konsultēties ar ārstu. Šādu kombinētu zāļu lietošanas ierobežojumi pacientiem ar hronisku alkoholismu galvenokārt attiecas uz zāļu sastāvā esošo paracetamolu. Pacientiem ar hronisku alkoholismu dienas deva nedrīkst pārsniegt 3 paciņas (3000 mg paracetamola). Šie pacienti devu atkārtoti nedrīkst lietot biežāk kā ik pēc 6 stundām.

Sastāvs

Katra paciņa satur 1000 mg paracetamola (Paracetamolum), 10 mg fenilefrīna hidrohlorīda (Phenylephrini hydrochloridum) un 70 mg askorbīnskābes (Acidum ascorbicum). Palīgvielas ar zināmu iedarbību: Katra paciņa satur 5000 mg saharozes, saulrieta dzelteno (E110), karmoizīnu (E122), 80 mg aspartāma (E951) un 117 mg nātrija.