Aktuālie piedāvājumi

JOGURT ACTIO kapsulas, 15 gab.

€ 853
Produktu cenas internetā un aptiekās var atšķirties
Uztura bagātinātājs!
Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

Apraksts

Pienskābo baktēriju komplekss ar šķiedrvielām - sinbiotiķis. Jogurt ACTIO sastāvā atlasīti augstas kvalitātes patentēti laktobaktērijas un bifidobaktērijas saturoši baktēriju celmi. Viena Jogurt ACTIO kapsula satur vismaz 1.5 miljardus dzīvotspējīgu pienskābo baktēriju un šķiedrvielas fruktooligosaharīdus. Jogurt ACTIO īpašā augu izcelsmes (veggie) kapsula: nesatur dzīvnieku izcelsmes sastāvdaļas, cukuru un konservantus, ātri šķīst, 100 % dabīga un netoksiskas arī lietojot ilgstoši. Baktēriju dzīvotspējas saglabāšanai kuņģa-zarnu traktā, produkta sastāvā esošās baktērijas ir aizsargātas, izmantojot patentēntu progresīvas mikrokapsulēšanas un baktēriju celmu atlases tehnoloģiju Bio-Support.

Lietošana

Pieaugušajiem un bērniem, kas ir vecāki par 6 gadiem, ieteicamā dienas deva – 1 kapsula dienā, ēšanas laikā, uzdzerot glāzi ūdens. Jogurt ACTIO ieteicams lietot antibiotiku kursa laikā, ievērojot vismaz 3 stundu pauzi pirms vai pēc antibiotiku lietošanas.

Sastāvs

• Kartupeļu ciete 
• Hidroksipropilmetilceluloze (E464)(kapsulas apvalks) 
• Fruktooligosaharīdi 
• Taukskābju magnija sāļi (E470b) 
• Askorbīnskābe (E300) 
• Pienskābās baktērijas (Lactoccus lactis, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium breve, Lactobacillus helveticus, Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium longum ) 1,5 miljardi koloniju veidojošās vienības (KVV)