Aktuālie piedāvājumi

KORFF Lifting 40-76 2 ml izlīdzinošs pretnovecošanās ar liftinga efektu losjons, 7 gab.

  • Ir noliktavā: 3
Produktu cenas internetā un aptiekās var atšķirties

Apraksts

IZLĪDZINOŠS LIFTINGA UN PRETNOVECOŠANĀS LOSJONS. AR LIFT UP KOMPLEKSU UN PP VITAMĪNU. SATRIECOŠAM EFEKTAM SEPTIŅU DIENU LAIKĀ.

KORFF Lifting 40-76 ir kopšanas līdzekļu sērija ādas atpūtināšanai un izlīdzināšanai, kā arī liftinga efektam. Pierādīto liftinga efektu 7 dienu laikā nodrošina sastāvā esošais “Lift Up” komplekss, savukārt PP vitamīns padara maigākas sejas aprises. Āda izskatās dabiski atjaunota un izlīdzināta.

Lietošana

Rūpīgi attīriet un nosusiniet sejas ādu, atveriet pudelīti un uzklājiet pusi līdzekļa no rīta, bet otru pusi – vakarā, 7 dienas pēc kārtas. Pēc tam uzklājiet KORFF LIFTING 40-76 gelveida pretnovecošanās krēmu vai KORFF LIFTING 40-76 bagātīgo pretnovecošanās krēmu. Šādu kursu ieteicams atkārtot 3 vai 4 reizes gadā.

Sastāvs

Aqua (Water), Glycereth-26, Pentylene Glycol, Butylene Glycol, Caesalpinia Spinosa Fruit Extract, Sodium Hyaluronate, Pisum Sativum (Pea) Extract, Kappaphycus Alvarezii Extract, Niacinamide, Nicotiana Benthamiana Hexapeptide-40 Sh-Polypeptide-76, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Cyclodextrin, Xanthan Gum, Polyacrylate Crosspolymer-6, Sodium Hydroxide, T-Butyl Alcohol, Sodium Benzoate. Parfum (Fragrance)