Aktuālie piedāvājumi

LAUMA MEDICAL S/M elastīgais pārsējs pēdas locītavai, 1 gab.

  • Ir noliktavā: > 3
Produktu cenas internetā un aptiekās var atšķirties

Apraksts

Elastīgais pārsējs paredzēts stabilitātes un komforta nodrošināšanai pēdas locītavā. Pārsējs izmantojams, lai atslogotu bojāto locītavu un mazinātu sāpes dažādu iekaisumu gadījumos (reimatisms, artrīts), kā arī pēc sasitumiem vai sastiepumiem.

Pārsēju izmanto arī profilaktiskos nolūkos, lai izvairītos no pēdas locītavas traumas pie palielinātas slodzes. Dabīgais pārsēja sastāvs un tā īpašā struktūra nodrošina ādas elpošanu un komforta sajūtu pat pie ilgstošas nēsāšanas.

Lauma Medical ir viens no lielākajiem medicīnas izstrādājumu ražotājiem Baltijas valstīs. To sortimentā ir augstas kvalitātes austās elastīgās saites ar augstu stiepjamības pakāpi, elastīgās jostas, locītavu pārsēji, kompresijas izstrādājumi, kā arī izstrādājumi sievietēm pirms un pēcdzemdību periodā. Izstrādājumu ražošanā izmanto tikai sertificētus un kvalitatīvus materiālus, galvenokārt dabīgo kokvilnu un vilnu.

Lietošana

Pārsēju mazgāt ar ziepēm siltā ūdenī, kura temperatūra nepārsniedz +35C. Mazgājot un skalojot pārsēju nedrīkst berzt vai izgriezt. Pārsēju nav ieteicams gludināt.

Sastāvs

Kokvilna 72%, poliamīds 11%, latekss 17%.