Aktuālie mēneša produkti

-30%

NATASPIN Control kapsulas, 30 gab.

€ 1749
€ 1224
Produktu cenas internetā un aptiekās var atšķirties
Uztura bagātinātājs!
Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

Apraksts

NatAspin® CONTROL - kombinēts līdzeklis, kas satur enzīmu - natokināzi, monakolīnu K, koenzīmu Q10 un augu sastāvdaļas, normālas asinsrites sistēmas un holesterīna līmeņa uzturēšanai.

No sarkanā rauga rīsiem iegūtais monakolīns K palīdz uzturēt normālu holesterīna līmeni asinīs.

Natokināze - enzīms, kas tiek iegūts īpašā sojas pupu fermentācijas procesā.

No sarkanā rauga rīsiem iegūtais monakolīns K palīdz uzturēt normālu holesterīna līmeni asinīs (labvēlīgo ietekmi panāk, katru dienu uzņemot 10 mg monakolīna K no fermentētiem sarkanā rauga rīsu saturošiem līdzekļiem).

Ardžuna veicina normālu sirds un asinsvadu sistēmas darbību.

Lauru lapas veicina normālu asinsriti.

Asinsvadi ir vadiņi pa kuriem sirds nepārtraukti pumpē asinis. Šis sarežģītais un svarīgais asinsvadu tīkls izplešas pa visu ķermeni. Ja visas viena cilvēka artērijas un vēnas tiktu savienotas vienā līnijā, to garums būtu gandrīz 100 000 kilometru un ar to varētu aptīt zemeslodi vairākas reizes. Šis plašais tīkls, sākot no lielākajiem līdz pat smalkākajiem asinsvadiem, piegādā asinis katrai ķermeņa vietai un šūnai, nodrošinot, ka visi audi un orgāni saņem skābekli un uzturvielas. Lai šī sarežģītā sistēma darbotos pareizi, ir svarīgi, lai asinis varētu brīvi plūst un to ceļā asinsvados nebūtu nekādu šķēršļu.

Asinis transportē dažādas uzturvielas, tostarp taukus, kuru daudzumam vesela cilvēka asinīs un šūnās ir jābūt mērenā daudzumā. Holesterīns, īpaši augsta blīvuma lipoproteīna (ABL) holesterīns, arī ir nepieciešams kā veidojošs un enerģētisks līdzeklis, kas arī palīdz izvadīt nevajadzīgo zema blīvuma lipoproteīna (ZBL) holesterīnu. Normālai un netraucētai asins plūsmai ir ļoti svarīgi uzturēt adekvātu asins lipīdu līmeni, lai noteiktu tauku koncentrācija asinīs nebūtu pārāk augsta un to attiecība saglabātos nemainīga.

Pareiza sirds un asinsvadu sistēmas darbība ir atkarīga no katra cilvēka izvēlētā dzīvesveida: ir ļoti svarīgi nesmēķēt, nelietot pārāk lielu daudzumu alkohola, veikt fiziskas aktivitātes, izvairīties no stresa un ievērot sabalansēta uztura principus. Dažādots uzturs ir viens no svarīgākajiem faktoriem, tāpēc ir lietderīgi sniegt organismam vielas, kas palīdz uzturēt normālu sirds un asinsvadu sistēmas un asinsrites darbību. Zinātnieki visā pasaulē nepārtraukti pēta, kuras vielas varētu būt tam lietderīgas un pēdējās desmitgadēs izteikti tiek pievērsta uzmanība tālo austrumu uztura īpašībām.

Lietošana

Pieaugušajiem ieteicams lietot 1 kapsulu dienā no rīta 30 minūtes pirms ēdienreizes, uzdzerot glāzi ūdens.

Brīdinājumi: nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju. Cilvēkiem, kuri lieto zāles, šis izstrādājums lietojams vienīgi ar ārsta ziņu. Nav piemērots lietošanai grūtniecēm un mātēm, kuras baro bērnu ar krūti. Ļoti svarīgi ievērot pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un veselīgu dzīvesveidu.

Sastāvs

Sarkanā rauga (Monascus purpureus) rīsu sausais ekstrakts (satur monakolīnu K) (15:1), stabilizētājs - hidroksipropilmetilceluloze, pretsalipes viela - mikrokristāliskā celuloze, fermentēts sojas pupu ekstrakts (satur natokināzi), ardžunas (Terminalia arjuna) mizas sausais ekstrakts (satur tanīnus) (10:1), koenzīms Q10, lauru lapu (Laurus nobilis) sausais ekstrakts (4:1), pretsalipes vielas - taukskābju magnija sāļi un silīcija dioksīds.