Aktuālie piedāvājumi

OSTEONOL (1+1) šķidrums, 150 ml

Produktu cenas internetā un aptiekās var atšķirties
Uztura bagātinātājs!
Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

Apraksts

Šķidrums ar ābolu garšu kaulu un zobu veselībai. Piemērots bērniem no 6 mēnešu vecuma, grūtniecības un zīdīšanas laikā, un pieaugušajiem, kā arī sievietēm pēc menopauzes. Satur 5 komponentus: mikroelementus - kalcijs, magnijs, cinks un vitamīnus: B9 - folskābe un D3 - holekalciferols. OSTEONOL® nesatur lipekli (glutēnu), laktozi, kazeīnu, sāli vai alkoholu. Kad lietot OSTEONOL®: Bērnu kaulu normālai augšanai un attīstībai (to veicina: kalcijs un vitamīns D); Kaulu, matu, nagu un ādas veselības uzturēšanai (to veicina cinks); Kaulu un zobu veselības uzturēšanai (to veicina: kalcijs, magnijs un vitamīns D); Grūtniecības un zīdīšanas laikā kā papildus kalcija, magnija un vitamīnu avotu.

Lietošana

Pirms lietošanas labi sakratīt! Bērni no 6 mēnešiem līdz 3 gadiem 1 mērkarote 1 reizi dienā; Bērni no 4 līdz 10 gadiem 2 mērkarotes 1 reizi dienā; Bērni no 11 līdz 18 gadiem 2 mērkarotes 2 reizes dienā; Pieaugušie 1 mērkarote 2 reizes dienā; Sievietes pēc menopauzes 2 mērkarotes 2 reizes dienā; Grūtniecības un zīdīšanas laikā 2 mērkarotes 2 reizes dienā.

Sastāvs

Kalcijs, Magnijs, Cinks, Vitamīns B9, Vitamīns D3

Glikozes-fruktozes sīrups, attīrīts ūdens, kalcija glikonāts, magnija citrāts, ābolu aromatizētājs, ksantāna sveķi (stabilizētājs), kālija sorbāts, nātrija benzoāts (konservants), cinka glikonāts, citronskābe (konservants),vitamīns B9 (pteroilmonoglutamīnskābe), vitamīns D3 (holekalciferols).