Aktuālie mēneša produkti

THERAFLU cietās kapsulas, 16 gab.

€ 606
Produktu cenas internetā un aptiekās var atšķirties
Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma!
Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.
Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai!

Apraksts

Theraflu 500 mg/6,1 mg/100 mg cietās kapsulas lieto īslaicīgai saaukstēšanās, drudža un gripas simptomu atvieglošanai. Šie simptomi ir vieglas līdz mērenas sāpes, drudzis, aizlikts deguns un dziļš, produktīvs klepus.

Lietošanai pieaugušajiem un pusaudžiem no 16 gadu vecuma.

Lietojiet TIKAI gadījumā, ja Jums ir VISI sekojošie simptomi: sāpes un/vai drudzis, deguna aizlikums un produktīvs klepus.
Ārstēšanās ilgums nedrīkst pārsniegt 3 dienas. Ja pēc 3 dienām simptomi turpinās vai pastiprinās, jākonsultējas ar ārstu.

Lietošana

Cietās kapsulas lieto, lai īslaicīgi atvieglotu agrīnus saaukstēšanās, drudža un gripas simptomus. Šie simptomi ir vieglas līdz mērenas sāpes, drudzis, deguna aizlikums un dziļš, produktīvs klepus.
Devas un lietošana. Pieaugušajiem, gados vecākiem pacientiem un pusaudžiem no 16 gadu vecuma, kuru ķermeņa masa nav mazāka par 50 kg: divas kapsulas ik pēc 4-6 stundām pēc nepieciešamības. Kopējā dienas deva nedrīkst pārsniegt 6 kapsulas 24 stundu laikā.

Sastāvs

Theraflu 500 mg/6,1 mg/100 mg cietās kapsulas satur trīs aktīvās vielas:

Paracetamols ir pretsāpju un drudzi mazinošs līdzeklis (tas samazina ķermeņa temperatūru, ja Jums ir drudzis);
Fenilefrīna hidrohlorīds ir deguna gļotādas tūsku mazinošs līdzeklis. Tas mazina aizlikumu Jūsu degunā un atvieglo elpošanu, samazinot deguna eju tūsku;
Gvaifenezīns ir atkrēpošanas līdzeklis, kas sašķidrina gļotas un veicina dziļu, produktīvu klepu.