Статьи

Открывая новую аптеку, „Mēness aptieka” поддержала создание нового спектакля в Латвийском театре кукол.

Открывая новую аптеку, „Mēness aptieka” поддержала создание нового спектакля в Латвийском театре кукол.

Tirdzniecības centrā Bērnu pasaule jaunas „Mēness aptieka” atvēršanas svētkus kā iemeslu nopietnai farmaceita konsultācijai ar prieku izmantoja Latvijas Leļļu teātra lelle – dzīvespriecīgais Jūlijonkuliņš. Farmaceites uzmanīgi uzklausīja neparastā apmeklētāja sūdzības un sniedza profesionālus padomus. Kopā ar Jūlijonkuliņu „Mēness aptieka” aicināja pārdomāt, ko mūsu ikdienā nozīmē aptieka, un atvēršanas svētkus atzīmēja arī ar atbalstu jaunās Latvijas Leļļu teātra izrādes „Koko un Riko” tapšanai.

Darba dienas rīta apmeklētājus jaunajā „Mēness aptiekā” tirdzniecības centrā Bērnu pasaule šorīt pārsteidza neparasts notikums. Daži no apmeklētājiem pat uz mirkli samulsa, negaidīti ieraugot lielu lelli aptiekā. Taču izrādās – dzīvespriecīgais Jūlijonkuliņš te ieradies, lai uzzinātu, vai dažādām kaitēm, kas arī viņu – cienījama vecuma vīru – skārušas, „Mēness aptieka” var atrast ko noderīgu. Viņš interesējās gan par vitamīniem un zālēm saaukstēšanās gadījumos, gan par palīdzību galvas un zobu sāpēm. Atbildot uz visiem Jūlijonkuliņa jautājumiem, farmaceitēm padoma netrūka.

Par profesionālo farmaceitu darbu liels prieks arī „Mēness aptieku” zīmola īpašnieka AS „Sentor Farm aptiekas” valdes priekšsēdētājam Dmitrijam Juskovecam. Apsveicot klātesošos ar aptiekas atvēršanu, viņš vēlēja aptiekas darbiniecēm nemitīgu izaugsmi pacientu apkalpošanā un veiksmīgu darbu pacientiem ērti pieejamās aptiekas telpās: „Jaunas, plašas un klientiem ērtas aptiekas atvēršana vienā no Rīgas centra kvartāliem „Mēness aptieku” saimei ir nozīmīgs notikums, ceram, ka tā to izjutīs arī šīs aptiekas klienti. Ir gandarījums, ka jaunajā aptiekā varam nodrošināt gan plašu aptiekas preču izvēli ērti pieejamos pašapkalpošanās stendos, gan augsti kvalificēta farmaceita konsultētus pakalpojumus pie ērtām aptiekas letēm. Ceram, ka mūsu klienti vajadzības gadījumos labprāt iegriezīsies tieši šajā aptiekā un svētku notikums to rosinās.” Jaunā „Mēness aptieka” uz laiku savā īpašumā ieguva arī mākslinieces Rutas Linītes veidoto Jaunās „Mēness aptiekas” izaugsmes zīmi – pavasarīgā asna simbolu ar vēlējumiem labai darba veiksmei.

Lelles viesošanās jaunās „Mēness aptiekas” atvēršanas svētkos nebija nejauša. Tā rosināts rīdziniekus vismaz uz brīdi atdzīvināt vidējās un vecākās paaudzes iedzīvotāju atmiņā saglabātos mākslinieka Adriana Pabiana radītos Aikāsāp, Buratino un citu kustīgo leļļu tēlus no dinamiskā Bērnu pasaules skatloga pagājušajā gadsimtā.

Ar īpašām rūpēm par jums!

Foto: Latvijas Leļļu teātris