Aktuālie piedāvājumi

BIO-OIL eļļa ādas kopšanai (dabiska) , 125 ml

  • Ir noliktavā: > 3
Produktu cenas internetā un aptiekās var atšķirties

Apraksts

Tā kā pieaug pieprasījums pēc produktiem, kas ražoti no dabīgām sastāvdaļām, Bio‑Oil ir izstrādājis līdzekli rētu un striju novēršanai, izmantojot tikai dabīgu eļļu. Klīnisko pētījumu rezultāti pierādīja, ka šis produkts ir tikpat efektīvs kā Bio‑Oil oriģinālais līdzeklis rētu un striju novēršanai. Tādējādi pirmo reizi tika pierādīts, ka dabīgais produkts ir tikpat iedarbīgs kā vadošais produkts kategorijā. Bio‑Oil® Skincare Oil (Natural) visā pasaulē tika laista tirdzniecībā 2020. gadā.

Lietošana

 Ar apļveida kustībām iemasējiet Bio-Oil dabisko eļļu ādas kopšanai sejas vai ķermeņa ādā, līdz eļļa ir pilnībā uzsūkusies. Bio-Oil dabisko eļļu ādas kopšanai ieteicams lietot divreiz dienā vismaz trīs mēnešus pēc kārtas. Bio-Oil dabisko eļļu ādas kopšanai nav atļauts lietot uz vaļējām brūcēm vai bojātas ādas. Tā ir paredzēta tikai lokālai kosmētiskai lietošanai. Eļļa ādas kopšanai ir droši lietojama uz rētām, tiklīdz ir pilnībā sadzijusi ādas virskārta. Rezultāts pēc Bio-Oil eļļas lietošanas dažādām personām var būt atšķirīgs.

Sastāvs

Paraffinum Liquidum, Triisonanoin, Cetearyl Ethyl Hexanoate, Isopropyl Myristate, Retinyl Palmitate (Vitamin A), Helianthus Annuus Seed Oil, Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Anthemis Nobilis Flower Oil, Chamomile Oil Rosmarinus officinalis Leaf Oil, Calendula officinalis Extract (calendula oil), glycine soybean oil, BHT, bisabolol, fragrance, alpha-isomethyl ionone, amyl cinnamic aldehyde, benzyl salicylate, citrose oxy -cyclohexene carboxaldehyde, limonene, linalool, CI 26100.