Aktuālie piedāvājumi

BIO-OIL eļļa ādas kopšanai (dabiska) , 200 ml

  • Ir noliktavā: > 3
Produktu cenas internetā un aptiekās var atšķirties

Apraksts

Dabīgs līdzeklis ādas kopšanai, klīniski apstiprināts. Izgatavots tikai no dabiskām augu izcelsmes sastāvdaļām, nesatur ne mākslīgas piedevas, ne ķīmiskas vielas. Bio-Oil palīdz maskēt rētas un strijas, palīdz novērst ādas toņa nevienmērību, novecošanās pazīmes un ādas atūdeņošanos.
Rētas – palīdz uzlabot gan jaunu, gan vecu rētu izskatu. Bio-Oil nenosprosto poras un ir lielisks līdzeklis sejas piņņu rētu ārstēšanai.
Strijas - palīdz mazināt striju rašanās iespējamību grūtniecības, straujas pusaudžu augšanas un ķermeņa svara palielināšanās laikā. Palīdz uzlabot esošo striju izskatu.
Nevienmērīga ādas krāsa - palīdz uzlabot hormonu līmeņa svārstību un ādas balinošo līdzekļu lietošanas vai pārāk intensīvas saules staru iedarbības izraisītu pigmentācijas plankumu un ādas defektu izskatu.
Novecojoša āda - palīdz vairot ādas elastību, darot to maigāku un gludāku, turklāt Bio-Oil mitrina ādu, uzlabojot ādas tekstūru, tonusu un izskatu, vienlaikus mazinot rieviņas un grumbas.
Dehidrēta āda - papildina ādas dabisko taukvielu slāni, palīdzot atjaunot tā mitrumu aizturošo barjerfunkciju.

Lietošana

 Ar apļveida kustībām iemasējiet Bio-Oil dabisko eļļu ādas kopšanai sejas vai ķermeņa ādā, līdz eļļa ir pilnībā uzsūkusies. Bio-Oil dabisko eļļu ādas kopšanai ieteicams lietot divreiz dienā vismaz trīs mēnešus pēc kārtas. Bio-Oil dabisko eļļu ādas kopšanai nav atļauts lietot uz vaļējām brūcēm vai bojātas ādas. Tā ir paredzēta tikai lokālai kosmētiskai lietošanai. Eļļa ādas kopšanai ir droši lietojama uz rētām, tiklīdz ir pilnībā sadzijusi ādas virskārta. Rezultāts pēc Bio-Oil eļļas lietošanas dažādām personām var būt atšķirīgs.

Sastāvs

Paraffinum Liquidum, Triisonanoin, Cetearyl Ethyl Hexanoate, Isopropyl Myristate, Retinyl Palmitate (Vitamin A), Helianthus Annuus Seed Oil, Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Anthemis Nobilis Flower Oil, Chamomile Oil Rosmarinus officinalis Leaf Oil, Calendula officinalis Extract (calendula oil), glycine soybean oil, BHT, bisabolol, fragrance, alpha-isomethyl ionone, amyl cinnamic aldehyde, benzyl salicylate, citrose oxy -cyclohexene carboxaldehyde, limonene, linalool, CI 26100.