Aktuālie mēneša produkti

LINEX FORTE kapsulas, 14 gb.

€ 730
Produktu cenas internetā un aptiekās var atšķirties
Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma!
Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.
Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai!

Apraksts

Linex forte ir probiotisks līdzeklis, kas satur mikroorganismus, kurus lietojot pietiekamā daudzumā, tiek nodrošināts ieguvums veselībai. Zāles satur divus pienskābo baktēriju celmus Lactobacillus acidophilus (DSM 13241) un Bifidobacterium animalis subsp. lactis (DSM 15954), kas nodrošina un saglabā zarnu trakta mikrofloras līdzsvaru un funkciju. Pienskābās baktērijas dabiski ir tievajās un resnajās zarnās, kur tās nodrošina normālai gremošanas fermentu darbībai (normālai gremošanai) nepieciešamo skābju-bāzu līdzsvaru, imūnsistēmas darbību un zarnu kustības (peristaltiku). Tās arī kavē pārmērīgu kaitīgo baktēriju savairošanos. Linex forte kapsulas tiek lietotas zarnu trakta mikrofloras traucējumu izraisītas caurejas, meteorisma (vēdera uzpūšanās) un citu gremošanas traucējumu profilaksei un papildterapijai.

Lietošana

Bērni no 2 līdz 12 gadu vecumam: pa vienai kapsulai 1 – 2 reizes dienā (piemēram, no rīta un vakarā, atkarībā no simptomu smaguma pakāpes); pieaugušie un bērni, kas vecāki par 12 gadiem: pa vienai kapsulai 1 – 3 reizes dienā (piemēram, no rīta, pusdienlaikā un vakarā, atkarībā no simptomu smaguma pakāpes).

Sastāvs

Aktīvās vielas: vienā kapsulā ir ne mazāk par 1 x 109 koloniju veidojošu liofilizētu baktēriju celmu Lactobacillus acidophilus (DSM 13241) un ne mazāk par 1 x 109 koloniju veidojošu liofilizētu baktēriju celmu Bifidobacterium animalis subsp. lactis (DSM 15954).

Citas sastāvdaļas kapsulas sastāvā ir inulīns, mikrokristāliskā celuloze, bezūdens glikoze, magnija stearāts, kartupeļu ciete, oligofruktoze, fruktoze, glikoze, saharoze. Kapsulas apvalkā: hidroksipropilmetilceluloze, titāna dioksīds (E171), dzeltenais dzelzs oksīds (E172).