Aktuālie mēneša produkti

NERVOSTRONG kapsulas, 30 gab.

€ 931
Produktu cenas internetā un aptiekās var atšķirties
Uztura bagātinātājs!
Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

Apraksts

Nomierinošs un nervu sistēmu stiprinošs līdzeklis.

Bailes, uztraukums, nemiers, nervozitāte un viegla aizkaitināmība, nervu sistēmas izsīkums un nomākts garastāvoklis, raudulība, iemigšanas traucējumi un trausls miegs - tās ir tikai dažas pazīmes, kas liecina par to, ka mūsu nervu sistēma ir pārslogota, pārgurusi un tai nepieciešama palīdzība.

Nervostrong® ir dabisks līdzeklis, kas nomierina, relaksē nervu sistēmu, mazina spriedzi, aizkaitināmību, nervozitāti un citas stresa sekas, uzlabo garastāvokli un miegu. Lietojot regulāri, Nervostrong® stiprina nervu sistēmu un uzlabo cilvēka emocionālo stāvokli, pieaug nervu sistēmas izturība pret stresiem un nervu pārslodzēm. Nervostrong®sastāvā ietilpst magnijs ar B grupas vitamīniem (B2 jeb riboflavīns, B3 jeb niacīns,B6,B12), kas veicina normālu nervu sistēmas darbību un palīdz samazināt nogurumu un nespēku, folskābe (folāti), kas veicina normālas psiholoģiskās funkcijas, neaizvietojamā aminoskābe L-triptofāns un ārstniecības augu ekstrakti (baldriāna, melisas u.c.), kam piemīt nomierinoša un relaksējoša iedarbība.

Lietošana

Nervostrong® lietošana: 1 kapsula dienā. Ilgstoša stresa gadījumā - 2 kapsulas dienā. Maksimālā diennakts deva ir 2 kapsulas. Nervostrong®vēlams lietot pēc ēšanas. Lai stabilizētu nervu sistēmas darbību, Nervostrong® rekomendē lietot 3 mēnešus. Ilgstoša stresa gadījumā lietošanas kurss var ilgt 6 mēnešus un vairāk. Produkts neizraisa pierašanu. Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Pirms lietošanas rūpīgi izlasiet instrukciju! Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju.

Sastāvs

Želatīns , Magnijs, L-triptofāns , Asinszāles ziedu ekstrakts 7:1, Vilkābeles ziedkopu ekstrakts 5:1, Melisas lapu ekstrakts 2:1, Pasifloras lakstu ekstrakts 3:1, Apiņu ziedkopu ekstrakts 7:1, Piparmētras lapu ekstrakts 4:1, magnija stearāts (E470b), Niacīns, B2 vitamīns, B6 vitamīns, B1 vitamīns, B12 vitamīns, Folskābe, Baldriāna sakņu ekstrakts 5:1