Aktuālie piedāvājumi

ARTELAC Nighttime želeja, 10 g

  • Ir noliktavā: > 3
Produktu cenas internetā un aptiekās var atšķirties

Apraksts

Intensīva palīdzība acīm miega laikā.

Augstas viskozitātes gels, kas nodrošina ātru atvieglojumu jau vienas nakts laikā pacientiem ar izmainītu asaru plēvīti.

Tas ir paredzēts, lai atjaunotu visus trīs asaru plēves slāņus, ieskaitot virspusējo lipīdu slāni. Tas nodrošina maksimālu simptomu atvieglošanu un mitruma noturēšanu uz acs virsmas. Produkts nodrošina nomierinošu efektu uz acīm un vienlaikus saglabā mitrumu un ilgstoši novērš sausuma sajūtu.

Artelac® Nighttime Gel lieliski piemērots cilvēkiem ar sauso acu simptomiem, piemēram, nogurumu, spriedzi, smilšu sajūtu acīs un dedzinošām sajūtām un/vai pārmērīgu asarošanu. Arī tiem, kuriem parastie mākslīgie asaru pilieni nav pietiekami, lai kontrolētu simptomus.

Artelac® Nighttime Gel papildu aizsardzībai var lietot kopā ar citiem acu sausuma nomācošiem līdzekļiem.

Derīgs 1,5 mēnešus pēc atvēršanas.

Lietošana

Pirms želejas lietošanas rūpīgi nomazgājiet rokas. Atlieciet galvu atpakaļ, pavelciet apakšējo plakstiņu, lai izveidotos kabatiņa. Nometiet vienu pilienu un aizveriet acis. Izmantojiet to pirms gulētiešanas.

Sastāvs

1 g Artelac® Nighttime Gel satur 2 mg karbomēra, triglicerīdus ar vidēju ķēdes garumu un sterilu ūdeni, sorbītu un nātrija hidroksīdu. Kā konservants izmantots cetrimīds.