Aktuālie mēneša produkti

ARTELAC REBALANCE acu pilieni, 10 ml

  • Ir noliktavā: > 3
€ 1192
Produktu cenas internetā un aptiekās var atšķirties

Apraksts

Mitrināšana hroniski sausām acīm. Sastāvā elektrolīti, kas sniedz acs mitrināšanu, vitamīns B12 novērš oksidatīvo stresu, hialuronskābe papildina asaru plēvīti.

Ilgstoša mitrināšana un skaidra redze pastāvīgi sausām, nogurušām un kairinātām acīm. Nodrošina atvieglojumu un aizsardzību asaru plēvītes hroniskas slimības izraisīta acs sausuma gadījumā. Elektrolīti sniedz atbalstu sausās acs mitrināšanā. Satur B12 vitamīnu, kas novērš oksidatīvo stresu, papildus nodrošinot acs virsmas aizsardzību. Sastāvs ar hialuronskābi un Viscoelactor TM (PEG 8000) divu polimeru sistēmu, mitrina un papildina asaru plēvītes un acs virsmas fizioloģisko osmotisko līdzsvaru. Satur inovatīva konservantu, kas acī sadalās acs plēvītes dabīgās sastāvdaļās (skābeklī, ūdenī un sāls jonos). Var lietot ar cietajām un mīkstajām kontaktlēcām.

Lietošana

Iepiliniet acī vienu pilienu Artelac Rebalance 3 līdz 5 reizes dienā, vai nepieciešamības gadījumā biežāk.

Sastāvs

Artelac® Rebalance satur 0.15% hialuronskābes (nātrija hialuronātu), 0.5% polietilēnglikola 8000 (PEG 8000), kālija hlorīdu, kalcija hlorīdu, magnija hlorīdu, nātrija hlorīdu, B vitamīnu, sterilu ūdeni, borskābi un Oxyd® (maigs konservants, kas uz acs virsmas ātri pārvēršas skābeklī, ūdenī un sāls jonos).