Aktuālie piedāvājumi

BIOFARMACIJA Atlant Glikozamīns, Kalcijs + C Vitamīns kolagēns, 28 gab.

Produktu cenas internetā un aptiekās var atšķirties
Uztura bagātinātājs!
Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

Apraksts

Produkts ar augstu kolagēna saturu.

Daba ir mūsu iedvesmas avots. Iedvesmojoties no tās varenības, ilgmūžības un spēka, mēs pievērsāmies produkta izstrādei, kas satur svarīgas vielas mūsu ķermenim. Pieskarieties vērtīgajām dabas bagātībām, izmantojot ATLANT!

* Kolagēns ir olbaltumviela, ko dabiski ražo cilvēka ķermenis. Šis proteīns ir viens no vissvarīgākajiem ādas elementiem un veido vairāk nekā 70 % no ādas masas, kā arī ir mūsu locītavu skrimšļu un kaulu sastāvdaļa.

* Glikozamīna sulfāts ir dabiskas izcelsmes, iegūts no vēžveidīgajiem - 1500 mg vienā paciņā. Glikozamīns ir viena no galvenajām locītavu skrimšļu sastāvdaļām.

* C vitamīns veicina normālu kolagēna veidošanos, kas nepieciešams normālai kaulu un skrimšļu darbībai

* Kalcijs ir nepieciešams kaulu veselības uzturēšanai un lai uzturētu zobu veselību. 

PADOMS / BRĪDINĀJUMS:
Dabiskā sastāva dēļ produkts nesatur šķīdību uzlabojošas vielas, tāpēc iesakām uztura bagātinātāju šķidrumā iebērt pakāpeniskā plūsmā, vienmērīgi un nepārtraukti maisot.

Lietošana

Pieaugušajiem 1 paciņu pulvera iebērt glāzē (200 ml) ūdens/sulas, samaisīt. Lietojiet vienu šādu šķīdumu dienā, neatkarīgi no ēdienreizes. Ieteicams lietot līdz 3 mēnešiem. Lietojiet piesardzīgi, ja ir paaugstināta jutība (alerģija) pret sastāvdaļām, vēžveidīgajiem.

Uztura bagātinātājs

Pulveris paciņās pa 15 g

Neto masa 28 x 15 g = 420 g

Priedēklis ”bio”  kompānijas nosaukumā nav saistīts ar produkta bioloģiski lauksaimniecisko izcelsmi, bet norāda uz uztura bagātinātāja biopieejamību un tā bioķīmisko raksturu.

Brīdinājumi: nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Neizmantot uztura bagātinātāju pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietošanai.  Svarīgi ir daudzveidīgs un sabalansēts uzturs un veselīgs dzīvesveids. No vēžveidīgajiem ekstrahētais glikozamīns var izraisīt alerģiju un nepanesamību. Uzglabāt bērniem nepieejamā, sausā vietā un temperatūrā, kas nepārsniedz +30 C. Sargāt no mitruma.

Sastāvs

Hidrolizēts I tipa kolagēns, glikozamīna sulfāts (jūras izcelsmes, iegūts no vēžveidīgajiem), kalcija citrāts, kaltēta saldā savvaļas ķirša (acerola) ekstrakts (latīņu: Malpighia glabra L.). Dabīgs aromatizētājs.

Satur:

1 paciņa satur

NRV*

Hidrolizēts I tipa kolagēns

Glikozamīna sulfāts

Kalcijs

Kaltēta saldā savvaļas ķirša (acerola) ekstrakts

no tā C vitamīns

12 200 mg

1500 mg

120 mg

80 mg

12 mg

-

-

15 %

-

15 %

*Uzturvielu atsauces vērtība