Aktuālie piedāvājumi

EUCERIN Anti-Pigment korektors, 5 ml

  • Ir noliktavā: > 3
Produktu cenas internetā un aptiekās var atšķirties

Apraksts

Eucerin Anti-Pigment efektīvi samazina tumšos plankumus un novērš to atkārtotu parādīšanos.

Lokāls aplikators ar tiamidolu, kas piedāvā precīzu risinājumu maziem hiperpigmentācijas laukumiem. Melanīns ir dabīgs pigments, kas iekrāso ādu. Saules gaismas ietekme, hormonāla iedarbība un novecošana var izraisīt palielinātu melanīna veidošanos un hiperpigmentāciju. Hiperpigmentācija parādās kā tumši laukumi un vecuma plankumi (zināmi arī kā saules plankumi), kas ādai liek izskatīties nelīdzenai. Eucerin Anti-Pigment Spot korektors ir netaukains gels ar lokālu aplikatoru, kas gādā par precīzu uzklāšanu mazos hiperpigmentācijas laukumos. Tas satur tiamidolu - efektīvu un patentētu sastāvdaļu, kas iedarbojas uz hiperpigmentācijas pamatcēloni, samazinot melanīna ražošanu. Klīniski un dermatoloģiski ir pierādīts, ka, to uzklājot tieši uz tumšajiem plankumiem, tie samazinās un vairs neparādās. Pirmie rezultāti ir redzami pēc divām nedēļām, un, regulāri lietojot, var nodrošināt pastāvīgus uzlabojumus. Āda izskatās vienmērīgāka. Klīniskie un dermatoloģiskie pētījumi pierāda ļoti labu efektivitāti un panesamību ādai.

Lai apskatītu šo video, lūdzu, piekrīti mārketinga sīkdatnēm.

Lietošana

  1. Lietojiet vienu reiz dienā (no rīta vai vakarā) uz labi attīrītas ādas.
  2. Uzklājiet mazā daudzumā un tieši uz tumšajiem plankumiem.
  3. Izvairieties no saskares ar acīm.
  4. Pēc tam uzklājiet piemērotu mitrinātāju.
  5. Lai iegūtu optimālus rezultātus, lietojiet kombinācijā arEucerin Anti-Pigment dienas krēmu ar SPF 30, Eucerin Anti-Pigment nakts krēmu un Eucerin Anti-Pigment Dual serumu.
  6. Uzklājiet tikai vienu reizi dienā. Tiamidolu saturošus produktus lietojiet ne vairāk kā četras reizes dienā.

Sastāvs

Alcohol Denat, Aqua, Glycerin, Isobutylamido Thiazolyl Resorcinol, Glucosylrutin, Isoquercitrin, Ammonium-Acryloyldimethyltaurate - VP - Copolymer.