Aktuālie piedāvājumi

FLABIEN 1000 mg tabletes, 60 gab.

€ 2439
Produktu cenas internetā un aptiekās var atšķirties
Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai!
Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma!
Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

Apraksts

Flabien ir indicēts pieaugušajiem hroniskas vēnu slimības pazīmju un simptomu ārstēšanai.

Diosmīns pieder pie vielu grupas, ko sauc par bioflavonoīdiem un ko lieto kapilāru stabilizācijai. Flabien satur aktīvās vielas, kas ietekmē vēnu aktivitāti un pasargā vēnas; tās palielina vēnu tonusu un kapilāru pretestību. Flabien mazina tūskas rašanos un tam piemīt pretiekaisuma darbība.

Flabien ir indicēts pieaugušajiem hroniskas vēnu slimības pazīmju un simptomu, piemēram, sāpju, smaguma sajūtas, kāju noguruma, nemierīgo kāju, nakts krampju, tūskas un trofisku pārmaiņu, ārstēšanai. Tas indicēts arī ar akūtu hemoroīdu slimību saistītu simptomu ārstēšanai, kā sāpes, asiņošana un pietūkums anālajā apvidu.

Ja lietojat Flabien hroniskas vēnu slimības simptomu ārstēšanai un pēc 6 nedēļām nejūtaties labāk vai jūtaties sliktāk, Jums jākonsultējas ar ārstu vai farmaceitu.

Ja Jūs lietojat Flabien akūtas hemoroīdu slimības simptomu ārstēšanai un pēc 7 dienām nejūtaties labāk vai jūtaties sliktāk, Jums jākonsultējas ar ārstu vai farmaceitu.

Lietošana

Hroniska vēnu mazspēja: Dienas deva ir 1 tablete dienā. Jālieto vismaz 4-5 nedēļas. Akūti hemoroīdi: Dienas deva pirmās 4 ārstēšanas dienas ir 3 tabletes dienā. Nākamās 3 dienas ieteicamā dienas deva ir 2 tabletes dienā.

Sastāvs

Ko Flabien satur:

  • Aktīvā viela ir diosmīns. Katra tablete satur 1000 mg mikronizēta diosmīna.
  • Citas sastāvdaļas (palīgvielas) ir polivinilspirts, kroskarmelozes nātrija sāls un magnija stearāts.