Aktuālie piedāvājumi

KREON 10 000 kapsulas, 20 gab.

Produktu cenas internetā un aptiekās var atšķirties
Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai!
Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma!
Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

Apraksts

Kreon lieto bērniem un pieaugušajiem ar aizkuņģa dziedzera eksokrīnu mazspēju. Tādos gadījumos aizkuņģa dziedzeris nespēj producēt enzīmus nepieciešamajā daudzumā barības sagremošanai.

Kreon uzlabo gremošanu un atvieglo citus ar aizkuņģa dziedzera eksokrīno mazspēju saistītus simptomus.

Kreon jālieto maltītes vai uzkodu laikā ar pietiekamu šķidruma daudzumu. Ja nepieciešams, varat atvērt kapsulu un iejaukt granulas skābā augļu biezenī vai jogurtā, uzreiz apēdot maisījumu.

Kreon var lietot grūtniecības un barošanas laikā. Ja nepieciešams Kreon lietot grūtniecības laikā vai, barojot ar krūti, lietotajai devai jābūt pietiekamai, lai nodrošinātu adekvātu barības vielu uzņemšanu. Lietojot sievietēm grūtniecības laikā, jāievēro piesardzība.

Svarīgi! Pirms Kreon lietošanas grūtniecības laikā, konsultēties ar ārstu vai farmaceitu!

Kāpēc izvēlēties pankreatīnu MINIMIKROSFĒRĀS?

  1. Mūsdienīga zāļu forma – mūsdienīga izvēle
  2. Optimāla sajaukšanās ar barību
  3. Rezistents (noturīgs) pret kuņģa skābi
  4. Daļiņu izmēram ir nozīme, lai viegli un vienmērīgi nokļūtu barības sķelšanas vietā

Kreon minimikrosfēras (mazas granulas) satur fermentu salikumu, ko sauc par pankreatīnu.  Tas ir nepieciešams gremošanas procesam. Šie enzīmi palīdz sašķelt ēdienu barības vielās, kas viegli uzsūcas zarnās.

Kreon kapsulai nonākot kuņģī, izšķīst tās apvalks, atbrīvojot minimikrosfēras, kas satur aizkuņģa dziedzera enzīmus. Tā kā aizkuņģa dziedzera enzīmi ir jutīgi pret kuņģa skābi, minimikrosfēras ir pārklātas ar speciālu aizsargslāni, lai tās neuzsāktu izšķīšanas procesu kuņģī. Kuņģī Kreon minimikrosfēras pilnībā sajaucas ar ēdienu un pārvietojas uz tievo zarnu. Kad Kreon minimikrosfēras sasniedz zarnas, enzīmi, ko tās satur, tiek atbrīvoti un aktivizēti. Tie sašķeļ ēdienu, lai būtu iespējams uzsūkt barības vielas.

Lai apskatītu šo video, lūdzu, piekrīti mārketinga sīkdatnēm.

Lietošana

Enzīmi zarnās veic barības gremošanu. Lietojiet Kreon maltītes laikā vai tūlīt pēc tās. Tas nodrošinās pilnīgu enzīmu sajaukšanos ar barību.

Devas jāpiemēro katram pacientam individuāli, ņemot vērā gremošanas traucējumu smaguma pakāpi un maltītes tauku saturu. Pamata ēdienreizi nepieciešamā deva ir robežās no 20 000 līdz 80 000 (2-8 Kreon 10 000 kapsulas). Mazākās maltītēs jālieto puse no individuālās devas.

Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam!

Sastāvs

Granulu kodols: makrogols 4000.

Granulu apvalks: hipromelozes ftalāts, cetilspirts, trietilcitrāts, dimetikons 1000.

Kapsulu apvalks: želatīns, sarkanais dzelzs oksīds (E 172), dzeltenais dzelzs oksīds (E 172), melnais dzelzs oksīds (E172), titāna dioksīds (E171), nātrija laurilsulfāts.

Šīs zāles satur mazāk par 1 mmol nātrija (23 mg) katrā devā, - būtībā tās ir “nātriju nesaturošas”.

Aktīva viel: Pancreatis pulvis.