Aktuālie piedāvājumi

OTRIVIN 0,1 % deguna aerosols, 10 ml

€ 439
Produktu cenas internetā un aptiekās var atšķirties
Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai!
Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma!
Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

Apraksts

Otrivin 0,1 % ir deguna gļotādas tūsku mazinošs līdzeklis, kas ātri novērš deguna aizlikumu. Otrivin 0,1 % satur aktīvo vielu ksilometazolīnu. Tas ātri atbrīvo Jūsu aizlikto degunu, padarot elpošanu vieglāku. Otrivin 0,1 % lieto deguna aizlikuma mazināšanai, ko izraisa saaukstēšanās, siena drudzis vai cits alerģisks rinīts, vai sinusīts. Otrivin 0,1 % iedarbība sākas 2 minūšu laikā un turpinās pat līdz 12 stundām. Tam ir laba panesamība, arī pacientiem ar jutīgu deguna gļotādu. Otrivin 0,1 % var tikt lietots arī ausu infekciju terapijā, lai palīdzētu mazināt deguna un rīkles gļotādas tūsku. Ārsts to var nozīmēt arī deguna izmeklējumu gadījumā.

Lietošana

Pieaugušajiem un pusaudžiem vecākiem par 12 gadiem 1 aerosola deva katrā nāsī 3 reizes dienā pēc nepieciešamības.

Sastāvs

Aktīvā viela ir ksilometazolīna hidrohlorīds. 1 ml satur 1 mg ksilometazolīna hidrohlorīda. Katra dozētā sūkņa deva satur 0,14 mg ksilometazolīna hidrohlorīda.

Citas sastāvdaļas: nātrija dihidrogēnfosfāta dihidrāts, nātrija hidrogēnfosfāta dodekahidrāts, dinātrija edetāts, benzalkonija hlorīds, sorbīta šķīdums (nekristalizēts), hipromeloze, nātrija hlorīds, attīrīts ūdens.