Aktuālie mēneša produkti

-50%

RANIGAST SOS košļājamās tabletes, 12 gab.

  • Ir noliktavā: > 3
€ 457
€ 229
Produktu cenas internetā un aptiekās var atšķirties

Apraksts

Ranigast S O S ir paredzēts gastroezofageālā skābes atviļņa simptomu, piemēram, grēmu un vēdersāpju, mazināšanai. Tās dod iespēju kontrolēt kuņģa hiperaciditāti, novēršot dedzināšanas sajūtu, vēdersāpes un dispepsiju. Efektīvs neatkarīgi no problēmas pamatcēloņa. Turklāt to var lietot arī kā papildlīdzekli pacientiem ar gastrītu. Nokļūstot kuņģa skābajā vidē, nātrija algināta šķiedrvielas ļoti ātri izraisa gela veidošanos. Algināta gels pārklāj un aizsargā kuņģa gļotādu. Bikarbonāta un karbonāta kombinācija neitralizē kuņģa skābo vidi. Algināta gels saista oglekļa dioksīda burbuļus, kas veidojas, reaģējot ar sālsskābi Pārveidojoties putās, tas noklāj kuņģa sulas virsmu un veidoj as algināta plosts. Rezultātā mazinās atviļņa epizožu skaits.

Lietošana

Pieaugušajiem un pusaudžiem no 12 gadu vecuma ieteicams lietot 2 tabletes pēc galvenās maltītes, pēc tam var uzdzert nedaudz ūdens. Bērniem 6 12 gadi) ieteicams lietot vienu tableti pēc galvenās maltītes, pēc tam var uzdzert nedaudz ūdens.

Sastāvs

Tablete satur: 200 mg nātrija algināta, 50 mg algīnskābes, 80 mg nātrija bikarbonāta, 140 mg kalcija karbonāta. Algināti ir īpaši, no Laminaria sugas brūnaļģēm iegūti polisaharīdi.