Aktuālie piedāvājumi

VOLTAREN AKTIGO 140 mg plāksteris, 5 gab.

Produktu cenas internetā un aptiekās var atšķirties
Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai!
Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma!
Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

Apraksts

Voltaren Aktigo ārstnieciskais plāksteris ar aktīvo vielu diklofenaku pielīmēšanai uz ādas. Tas iekļūst dziļi sāpju avotā, lai nodrošinātu spēcīgu sāpju remdēšanu. Ārstnieciskais plāksteris nodrošina aktīvās vielas (diklofenaka) atbrīvošanos sāpīgajā vietā 12 stundu garumā. Tas nozīmē, ka ārstniecisko plāksteri jāuzlīmē vienu reizi no rīta un vienu reizi vakarā, lai nodrošinātu efektīvu sāpju remdēšanu. Ārstnieciskā plākstera izskats nodrošina arī diskrētumu: tas ir bez smaržas un cieši pieguļ ādai, jo ir tikai 1 mm biezs un ļoti elastīgs. Ekstremitāšu akūtu sastiepumu un saspringumu ārstēšanai.

Lietošana

Vienmēr lietojiet šīs zāles tieši tā, kā aprakstīts šajā instrukcijā vai kā ārsts vai farmaceits Jums teicis . Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam. Ieteicamā deva ir uzklāt vienu ārstniecisko plāksteri divas reizes dienā. Maksimālā dienas deva ir 2 ārstnieciskie plāksteri dienā, pat ja ir vairāk kā viena traumēta vieta, ko ārstēt. Ārstējiet vienlaicīgi tikai vienu sāpīgo vietu. Voltaren AktiGo lietošana nav ieteicama bērniem un pusaudžiem jaunākiem par 16 gadiem. Nelietojiet Voltaren AktiGo ilgāk par 7 dienām. Ilgākai šo zāļu lietošanai ir nepieciešama konsultācija un tas jāapspriež ar ārstu.

Sastāvs

Katrs ārstnieciskais plāksteris satur 140 mg diklofenaka nātrija sāls (Diclofenacum natricum). Virsējā kārta: Poliestera neausts materiāls. Līpošā virsma: Bāzisks butilēts metakrilāta kopolimērs, Kopolimēra akrilāta vinilacetāts, PEG 12stearāts, Sorbitāna oleāts. Aizsargkārta: Ar monosilikonu pārklāts papīrs.