Raksti / Jaunumi

INOVATĪVS LĀDIŅŠ TAVAI IMUNITĀTEI - IEPAZĪSTIES UN IZMANTO UZLĀDEI!

INOVATĪVS LĀDIŅŠ TAVAI IMUNITĀTEI - IEPAZĪSTIES UN IZMANTO UZLĀDEI!

Visiem zināmi dabīgi produkti organisma aizsargspēju - imunitātes, sekmēšanai, piemēram, upenes, dzērvenes, ķiploks, citrons. Tradicionāli un pareizi, tomēr šī brīža situācija rosina domāt par spēcīgāku un joprojām dabīgu atbalstu imunitātei. Starp citu, vai zināji, ka organisma fermentatīvā sistēma, ilgstoši lietojot vienas un tās pašas vielas, var kļūt slinkāka un var neizmantot imūnvielas pilnvērtīgi, tāpēc periodiski vajadzētu mainīt uzturvielas, piemēram, laiku ēst upenes, tad nomainīt tās pret dzērvenēm. Iespējams, ka šobrīd nodomāsiet, pret kādām citām uzturvielām varētu nomainīt tradicionālos, vitamīniem bagātos, ēdienus ziemas periodā?

Lūk, iepazīstieties ar trim inovatīvām dabas vielām!

Brazīlijas zaļais propoliss - zaļais briljants imunitātei. Brazīlijas zaļais propoliss ir bišu produkts, ko iegūst tikai vienā Brazīlijas reģionā (Minas Gerais) lietus sezonas laikā no lauka rozmarīna. Iedomājieties - tikai vienā reģionā no visas milzīgās Brazīlijas teritorijas dzīvo īpašas bitītes, kas lido pa, brīvā dabā augošiem, rozmarīna laukiem un ievāc šo zaļo briljantu! Tieši lauka rozmarīna sveķi un hlorofilu saturošie jaunie dzinumi un pilnībā neatvērušās mazās lapiņas piešķir īpašo zaļā propolisa krāsu un smaržu, ir bagāts ar bioloģiski aktīvām - veselībai ļoti vērtīgām vielām. Zaļajam propolisam ir pretvīrusu iedarbība pret 1.tipa herpes vīrusu, kā arī dažādiem rinovīrusiem, adenovīrusiem, koronavīrusiem. Galvenie savienojumi, kas nodrošina pretvīrusu iedarbību, ir flavonoīdi. Tie gan kavē vīrusu iekļūšanu šūnā, gan kavē to vairošanos. Zaļajam propolisam ir pierādīta antibakteriālā iedarbība un antioksidatīvā aktivitāte. Brazīlijas zaļais propoliss noteikti ir viena no uzturvielām, kura ir rekomendējama imunitātes uzlādei. Tēlaini runājot, Brazīlijas zaļais propoliss palīdz imunitātes šūnām būvēt aizsargvalni ap šūnām un kavē vīrusu iekļūšanu šūnā.

Nākamā uzturviela arī ir jaunums.

Olīvu lapas. Vidusjūra diētas ieguvumi veselībai ir saistīti ar olīveļļu un mononepiesātinātajām taukskābēm, tomēr šobrīd pasaulē arvien vairāk uzmanību pievērš fenolu augstajai koncentrācijai olīveļļā. Negaidīti, tomēr visaugstākā fenolu koncentrācija ir olīvkoka lapās nevis augļos. Nozīmīgākais ir oleuropeīns. Katrs, kurš savā uzturā ir lietojis olīveļļu, ir sajutis oleuropeīnu - tā ir viegli rūgtenā olīveļļas garša. Olīvu lapas un ekstraktus izmanto tradicionālajā un alternatīvajā medicīnā. Olīvu (Olea europaea) lapas ir bagātas ar bioloģiski aktīviem savienojumiem. Olīvu lapu ekstrakts ir spēcīgs antioksidants, tam piemīt pretiekaisuma iedarbība, pretmikrobu iedarbība. Olīvu lapu ekstrakta sastāvā esošajam oleuropeīnam piemīt arī pretvīrusu aktivitāte, tajā skaitā pret elpceļu infekcijas izraisošiem vīrusiem. Olīvu ekstraktos sastopamajai elenolskābei konstatēta iedarbība pret rinovīrusiem, herpes vīrusiem, dažādu tipu gripas un paragripas vīrusiem. Pretvīrusu aktivitāte tiek īstenota ar dažādu iedarbības mehānismu starpniecību – olīvu ekstraktu sastāvā esošās bioloģiski aktīvās vielas spēj kavēt vīrusu vairošanos, traucēt vīrusu daļiņu veidošanos un izkļūšanu no inficētajām šūnām tālāk organismā. Vienkārši runājot, olīvu lapas liedz vīrusiem, kuri iekļuvuši organismā, vairošanās prieku.

Izdzirdot nākamās unikālās uzturvielas nosaukumus - Pau d'arco vai skudru koks, parasti atskan atzinīgi vārdi, un tie ir pamatoti. Latīniskais nosaukums skudru kokam ir Tabeuia avellandedea, tāpēc sarunvalodā lieto tabebuja.

Tabebuja - Dienvidamerikā sastopamā koka mizai dažādos pētījumos ir parādīta pretvīrusu, pretiekaisuma, pretsēnīšu un antibakteriālā iedarbība. Bioloģiskā aktivitāte tiek pamatota ar augsto bioloģiski vērtīgo vielu saturu. Tieši lapahola klātbūtne sekmē antimikrobiālo aktivitāti.

Tabebuja patērētāju vidū arvien vairāk un vairāk iekaro uzticību, un cilvēki pasūta produktus no tālām zemēm. Aicinām uzticēties tikai drošiem pārdevējiem, kā arī pārbaudīt, vai produkts ir reģistrēts Latvijā Pārtikas un veterinārā dienesta uztura bagātinātāju reģistrā https://registri.pvd.gov.lv/ub.

Ar vērtīgajām vielām esat iepazinušies un iespējams domājat, kā šos imunitātes lādiņus iegūt sev un saviem tuviniekiem? Šobrīd maz vai nav iespēju doties uz Brazīliju, Vidusjūru vai Dienvidameriku, tomēr viss ir daudz vienkāršāk - Latvijas farmācijas jomā arī ir savi zaļie briljanti, piemēram, zaļā farmācijas kompānija “Silvanols” - viens no nozares līderiem, kas nu jau 26 gadus ražo augstas kvalitātes dabīgus produktus iedzīvotāju veselības saglabāšanai un atjaunošanai. “Silvanols” iepriekš aprakstītās inovatīvās dabas vielas piedāvā “Goimmune Strong” kapsulās.

“Goimmune Strong” ir unikāls līdzeklis saaukstēšanās sezonā ar Brazīlijas zaļo propolisu, olīvu lapu un sārtās tabebujas mizas ekstraktiem, cinku un organisko selēnu. Cinks un selēns veicina normālu imūnsistēmas darbību. Tabebuja, olīva, cinks un selēns veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu, kā arī tabebuja palīdz aizsargāt organismu no ārējiem nelabvēlīgiem faktoriem.

“Goimmune Strong” ir spēcīgs imunitātes lādiņš - unikāls un efektīvs atbalsts pieaugušo imunitātei. Uztura bagātinātāju rekomendējam lietojot profilaktiski, lai vīrusu sezonā pasargātu sevi no saaukstēšanās, un saaukstēšanās gadījumā, papildus ārstu rekomendācijām - palīdzētu ātrāk atveseļoties.

Lietošana ir ērta - pieaugušajiem profilaksei 1 kapsulu dienā, saaukstēšanās periodā 2 kapsulas dienā ēšanas laikā, uzdzerot glāzi ūdens. Produkts piemērots arī veģetāriešiem.

“Goimmune strong” rekomendējam iegādāties “Mēness aptieka” aptiekās. Jautājiet farmaceitiem! Lai top spēcīga imunitāte!

Raksts tapis sadarbībā ar SIA “Silvanols”. Atsauces par “Goimmune Strong” sastāvdaļu iedarbību un pētījumiem pieejamas https://silvanols.com/jaunumi/

“Goimmune Strong” kapsulas. Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizvieto pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.