Jaunumi

Iedzīvotāji izvēlas savu „Mēness aptieka” Rīgas centrā

Iedzīvotāji izvēlas savu „Mēness aptieka” Rīgas centrā

„Mēness aptieka” aicināja īsā pilsētas orientēšanās pastaigā iepazīt trīs „Mēness aptieka” pašā Rīgas centrā.

Divu pastaigas maršrutā iekļauto „Mēness aptieka” atvēršanas svētkiem par godu iedzīvotāji varēja labāk iepazīt un vajadzības gadījumā izvēlēties ērtāko farmaceitiskās aprūpes vietu. „Mēness aptieka” Matīsa ielā 23 un A. Čaka ielā 73/75 pastaigas laikā strādāja mediķu komanda. Farmaceitēm pievienojās arī Veselības centru apvienības poliklīnikas „Elite” mediķes, kuras pastaigas dalībniekiem un citiem aptiekas apmeklētājiem izmērīja asinsspiedienu un noteica ķermeņa masas indeksu. Aicinot pilsētas pastaigā, „Mēness aptieka” tās dalībniekiem bija sarūpējusi arī īpašas balvas vieglākam solim. Lai tās saņemtu, bija jāiegūst trīs dažādas atvēršanas svētku uzlīmes ar atgādinājumiem par veselīgu dzīvesveidu un kustību nozīmi veselības saglabāšanā!

AS Sentor Farm aptiekas valdes priekšsēdētājs Dmitrijs Juskovecs: „Aptiekas pakalpojumi ir vieni no ikdienā neaizvietojamiem ikvienam Rīgas iedzīvotājam. Mūsu pieredze aptieku darbā liecina, ka paradumi, apmeklējot aptieku, ir ļoti atšķirīgi. Viens aptiekā ieskrien pa ceļam uz darbu pie tramvaja pieturas, cits – dodoties pēc pārtikas produktiem vai citiem pirkumiem tirdzniecības centrā, bet cits izvēlas dzīves vietai tuvāko aptieku, gatavojas tās apmeklējumam un sarunai ar farmaceitu kā īpašam notikumam. Ar īpašām rūpēm par klientu, mēs vēlamies būt laba aptieka ikvienam. Tādēļ lepojamies, ka Rīgas centrā varam piedāvāt iedzīvotājiem izvēlēties paradumiem, vajadzībām un vēlmēm atbilstošāko „Mēness aptieka” pāris kvartālu attālumā.”

Aptieku atvēršanas svētku brīdī farmaceitēm tika tālāk nodota ceļojošā Mēness aptieku izaugsmes zīme, kas simboliski apliecina aptieku farmaceitiskās aprūpes kvalitāti un labu pakalpojumu pieejamību šajās aptiekās. Rīgas centrā tagad ir iespēja saņemt farmaceita padomu un iegādāties zāles vai citu produktu no aptiekas produkcijas klāsta tuvākajā, ērtākajā, piemērotākajā „Mēness aptieka” tuvu mājām, darba vietai vai tieši pa ceļam ikdienā!