Jaunumi

Līdz Lattelecom Riga Marathon tikai 2 dienas!

Līdz Lattelecom Riga Marathon tikai 2 dienas!

„Mēness aptieka” atgādina par konkursu kopā ar „Garmin” „Lattelecom Riga Marathon 2017” laikā un ikvienu aicina uz lielo masāžas telti

Piekodinot, ka draudzīgais apaļvaidzis Mēnestiņš būs sastopams jau sestdien, 13. maijā, Rimi „Mēness aptieka” atgādina, ka 14. maijā maratona 42 km un 21 km skrējējiem būs iespēja atgūt spēkus lielajā „Mēness aptieka” masāžas teltī.

„Maratona dienā 14. maijā Krastmalā nāc pie „Mēness aptieka” foto sienas, fotografējies, publicē to „Mēness aptieka” Facebook lapā zem izsludinātā konkursa, kā arī savā laika joslā, neaizmirsti pievienot laika birku #Meness_Aptieka #Garmin_Latvia un piedalies izlozē! Laimētājus paziņosim 15. maijā!” aicina „Mēness aptieka”.

Pirms „Lattelecom Riga Marathon 2017” starta nedēļas nogalē „Mēness aptiekas” kā viens no šī maratona sadarbības partneriem mērķtiecīgi gatavojas lielajam veselīgā dzīvesveida atbalsta notikumam Latvijā. „Mēness aptieka” farmaceiti sarūpējuši maratona aptieciņu, atsvaidzinājuši un apkopojuši padomus skrējējiem, atgādinot, ka skriešana ir ne vien demokrātiskākais sporta veids, bet arī viens no veselīgākajiem un ķermenim noderīgākajiem, ja vien sportotājs skrien pareizi.

Šogad, ar īpašām rūpēm par tiem, kas skrien, 14. maijā garo 42 km un 21 km distanču maratonistus medicīnas speciālisti gaidīs „Mēness aptieka” masāžas zonā. Tur padomus sniegs arī „Veselības centru apvienība” fizioterapeiti. Līdzās „Mēness aptieka” masāžas telpai maratona dalībniekus atpūtas zonā gaidīs enerģiju atjaunojošs Rīgas Farmaceitiskās fabrikas sarūpēts tējas malks un iespēja atvilkt elpu rosīgās skrējēju atmosfēras dalībniekiem. Tur maratona dienas intrigas gaisotnei konkurss, ko izsludinājusi „Mēness aptieka” kopā ar „Garmin”. Galvenā balva – stilīgs „Garmin” sporta rokas pulkstenis un citas „Mēness aptieka” sarūpētas veicināšanas balvas. Izpildot konkursa prasības, tās iegūs kāds no aktīvajiem maratona dalībniekiem vai līdzjutējiem.

Arī „Mēness aptieka” darbinieku komanda ir gatava startam. Piedalīšanās maratonā jau ir tradīcija – darbinieki ir piedalījušies distancēs, sākot no 5 līdz pat 42 km. Pagājušā gadā “Mēness aptieka” un “Recipe Plus” komandas dalībnieki kopā noskrēja 737 km un šogad plāno šo rādītāju krietni uzlabot. Skrējienā piedalīsies arī „Mēness aptieka” zīmola īpašnieces AS „Sentor farm aptiekas” valdes priekšsēdētājs Dmitrijs Juskovecs. Pirms „Lattelecom Rīgas maratons 2017” starta viņš atzīst: „„Mēness aptiekas” ar lepnumu jau otro gadu aktualizē saukli: ”Mēness aptieka – Tava maratona aptieka!” Pieaugošais dalībnieku skaits liecina par patiesi nozīmīgu pavērsienu Latvijas iedzīvotāju atbildības izpratnē par savu veselību. Ir lieliski visa gada garumā dažādos Latvijas novados sastapt ļaudis, kuri nedēļu no nedēļas gatavojas lielajam skrējienam. Turklāt cilvēki arvien nopietnāk gatavojas skriešanai, rūpējoties par savu veselību ilgtermiņā, uzklausot mediķu konsultācijas, domājot par pareizu, dzīvesveidam atbilstošu uzturu, vaicājot norādījumus ārstam un farmaceitam. „Mēness aptieka” farmaceiti vienmēr būs gatavi sniegt pārdomātu padomu veselības stiprināšanai gan gatavojoties maratonam, gan arī rūpējoties par veselību ikdienā. Jūsu maratona aptiekas – „Mēness aptieka” – vārdā vēlu visiem veiksmīgus startus!”