Jaunumi

Lieldraugs “Mēness aptieka” sveic Aigaru Apini ar panākumiem Tokijā

Lieldraugs “Mēness aptieka” sveic Aigaru Apini ar panākumiem Tokijā


“Mēness aptieka” valdes priekšsēdētāja Vilma Druliene visu Latvijas Paralimpiskās komitejas lieldrauga "Mēness aptiekas" farmaceitu  vārdā sportistam nodeva siltus sveicienus, turpmākus enerģijas un cīņas spara vēlējumus, kā arī milzu gandarījumu par Latvijas vārda nešanu pasaulē!

Mēs ļoti lepojamies ar jums!

Šodien mēs visi ar jums lepojamies. Paralimpiskais sports ir augsts mūsu planētas iedzīvotāju dzīves izaugsmes un lielo dzīves vērtību apliecinājums. Tās nav spēles par uzvarām, bet gan liela uzvara, sākot no pirmajiem sportista soļiem ceļā uz šo mērķi un bieži vien tā ir uzvara pašam pārsevi! Mēs “Mēness aptiekā” cieši turējām īkšķus par jums! Un nu jūs atgriežaties ar lielā neatlaidībā nopelnītu medaļu! Mums kā atbalstītājiem tas ir vēl lielāks gandarījums un prieks! Jūs tādējādi tik daudziem pierādāt, kā neiespējamais var kļūt iespējams. Aigar, mēs ar jums ļoti lepojamies!” lidostā parasportistu sagaidot, sacīja Vilma Druliene.

Latvijas godalgotāko sportistu sagaidīja un apsveica paralimpiskās kustības patronese, Valsts prezidenta kundze Andra Levite, Izglītības un zinātnes ministrijas pārstāvis Jānis Ozols, Japānas vēstnieks Latvijā Jasuhiro Kavaguči, kā arī olimpiskās zelta medaļas ieguvēju 3x3 basketbola komandas treneris Raimonds Feldmanis, Latvijas Sporta federāciju padomes prezidents Einars Fogelis un tuvākie paralimpiskās kustības pārstāvji.

Pateicība par ieguldīto

Sagaidot Aigaru, klātesošie pateicās par viņa lielo ieguldījumu Latvijas vārda nešanā pasaulē un spēju izcīnīt augsta kaluma medaļas, uzsverot, ka šādu sasniegumu izcīnīšana ir ļoti liels un grūts darbs, bet vēl grūtāk ikvienam sportistam ir šādus rezultātus noturēt. Sveicēji uzsvēra, ka lepojas ar Aigara sasniegumiem un novēl viņam arī turpmāk enerģiju un cīņassparu. Tāpat tika uzsvērts, ka Aigars ir iedvesmotājs ikvienam grūtā brīdī un, kā atzina 3x3 basketbola komandas treneris Raimonds Feldmanis, iedvesmotājs arī viņa komandai turpmākajam darbam.

Paravieglatlēts Aigars Apinis ir četrkārtējs paralimpisko spēļu čempions un godalgotākais sportists Latvijā.

Tokijā izcīnītā bronzas medaļa ir jau 9. paralimpiskā medaļa, ko viņš izcīnījis Latvijai. 2016. gada paralimpiskajās spēlēs Riodežaneiro Aigars Apinis izcīnīja zelta medaļu diska mešanā, 2012. gada paralimpiskajās spēlēs Londonā - zelta medaļu lodes grūšanā un sudraba medaļu diska mešanā. 2008. gadā Pekinā vinš izcīnīja zelta medaļu diska mešanā un sudraba medaļu lodes grūšanā. Savukārt 2004. gadā paralimpiskajās spēlēs Atēnās viņš izcīnīja zelta medaļu diska mešanā, bet 2000. gadā Sidnejas paralimpiskajās spēlēs – bronzas medalu lodes grūšanā un bronzas medaļu diska mešanā.