Jaunumi

„Mēness aptieka” apliecinājusi savu maratona aptiekas vārdu „Lattelecom Riga Marathon 2017” laikā

„Mēness aptieka” apliecinājusi savu maratona aptiekas vārdu „Lattelecom Riga Marathon 2017” laikā

„Mēness aptieka” gatavojās „Lattelecom Riga Marathon 2017” ar saukli – „Mēness aptieka” – tava maratona aptieka!” Pārlūkojot paveikto, secināts, ka sauklis šogad ir izskanējis godam.

Pirms „Lattelecom Riga Marathon 2017” „Mēness aptieka” kā viens no šī maratona sadarbības partneriem mērķtiecīgi gatavojās lielajam veselīgā dzīvesveida atbalsta notikumam Latvijā. Šogad ar īpašām rūpēm par tiem, kas skrien, garo 42 km un 21 km distanču maratonistus medicīnas speciālisti gaidīja „Mēness aptieka” masāžas zonā. Garo distanču skrējēju vēlme izmantot šo iespēju bija liela – procedūru pēc skrējiena izbaudīja 357 maratona un pusmaratona dalībnieki. Turpat līdzās „Veselības centru apvienība” fizioterapeites palīdzēja sportistiem atgūt labu pašsajūtu ar teipošanas metodes palīdzību, un netrūka arī gribētāju uzlikt teipu sastiepto muskuļu zonai. Savukārt līdzās „Mēness aptieka” masāžas telpai atpūtas zonā maratona dalībniekus sagaidīja ar enerģiju atjaunojošu Rīgas Farmaceitiskās fabrikas tēju. Tur varēja atvilkt elpu gan skrējēji, gan viņu līdzjutēji. Bērnus atpūtas zonā priecēja Mēnestiņš ar zili dzelteno balonu ķekariem.

Maratona cienīga azarta gaisotne valdīja pie „Mēness aptieka” foto sienas. Tur ar nepārspējamos smaidos sacentās kopā ar „Garmin” izsludinātā konkursa dalībnieki. Vairāki simti maratona dalībnieku un līdzjutēju pēc aizrautīgās fotografēšanās publicēja savu foto „Mēness aptieka” Facebook lapā zem izsludinātā konkursa. Laimīgais galvenās balvas ieguvējs tika sveikts 15. maijā, un viņš balvā ieguva stilīgo „Garmin” sporta rokas pulksteni. Sadalītas arī 10 veicināšanas balvas. „Mēness aptieka” cer, ka šīs balvas būs lielisks stimuls turpmāk ikdienā ievērot veselīga dzīvesveida rituālus.

Arī „Mēness aptieka” darbinieku komanda bija gatava startam. Piedalīšanās maratonā ir uzņēmuma tradīcija – kopējais komandas noskrieto kilometru rekords šogad uzlabots, pārsniedzot 1000 km robežu. „Mēness aptieka” zīmola īpašnieces AS „Sentor farm aptiekas” valdes priekšsēdētājs Dmitrijs Juskovecs šogad veica pusmaratona distanci un ir gandarīts par „Lattelecom Riga Marathon 2017” gaisotni, kā arī uzņēmuma darbinieku līdzdalību šajā notikumā: ””Mēness aptieka – tava maratona aptieka!” apliecināja savu aptiekas sūtību būt ikvienam līdzās ar pienesumu labai pašsajūtai, izpratnei par veselīgu dzīvesveidu un rūpēm par veselību. Gribu cerēt, ka ikviens, kurš uzveica iecerēto skrējiena distanci, guva pārliecību par saviem spēkiem un pēc skrējiena ir no jauna motivēts jaunām maratona un ikdienas darba distancēm. „Lattelecom Riga Marathon 2017” ir svētki, kuros ir prieks piedalīties kā dalībniekam, kā arī gandarījums un gods būt sadarbības partneru lokā.”