Jaunumi

„Mēness aptieka” sadarbībā ar tehnoloģiju uzņēmumu „Wolt” paplašina aptiekas produktu pieejamību iedzīvotājiem

„Mēness aptieka” sadarbībā ar tehnoloģiju uzņēmumu „Wolt” paplašina aptiekas produktu pieejamību iedzīvotājiem

Pirmo reizi Latvijā aptiekas produkti iedzīvotājiem kļuvuši pieejami, arī izmantojot konkrētu piegādes platformu. Tagad no plašā „Mēness aptiekas” preču sortimenta piegāde iespējama, izmantojot starptautiskā uzņēmuma „Wolt” pakalpojumus. Izmantojot mobilo lietotni „Wolt”, dažādus aptiekas produktus var ērti izvēlēties un pasūtīt ar piegādi 20 līdz 40 minūšu laikā.

Sadarbībā ar piegādes platformu „Wolt” pašlaik jau  iesaistījušās septiņas „Mēness aptiekas” Rīgā, Jelgavā, Liepājā un Jūrmalā, kurās, saņemot klienta pasūtījumu, farmaceiti to atbilstoši noformē un sagatavo nodošanai kurjeram. Klienti produktus izvēlas no daudzveidīgā „Mēness aptiekas” preču klāsta. Klientiem, izmantojot „Wolt” piegādes platformu, ir pieejami visi tie produkti, kas atrodami konkrētajā aptiekā, izņemot medikamentus. Pirmajās darbības dienās jau novērots jaunā pakalpojuma pieprasījums, kas liecina, ka iedzīvotāji šādu  mūsdienīgu piegādes iespēju labprāt izmanto higiēnas preču, aptiekā iegādājamu medicīnas ierīču, aptiekas kosmētikas, uztura bagātinātāju, kā arī ērtai citu aptiekas produktu piegādei dzīves vai darba vietā.

Evita Jurjāne-Nelsone,  „Mēness aptiekas” pārdošanas, mārketinga un klientu attiecību departamenta vadītāja, valdes locekle:  „Mūsdienīgai uzņēmuma attīstībai nozīmīgi ir arvien meklēt jaunus ceļus, paplašināt un pilnveidot mūsu klientu apkalpošanas servisu. Ar daudzveidīgu aptiekas produktu sortimentu un aptiekas pakalpojumu klāstu esam līdzās saviem klientiem un pieejami visā Latvijā. Līdz šim novērots, ka tieši bezmaksas piegāde uz tuvāko aptieku vairāk nekā 70% pasūtījumu ir iemesls izvēlei iegādāties aptiekas produktus tiešsaistē. Tāpat ir pieejami arī citi ērti piegādes veidi  visā Latvijā. Jaunā sadarbība ir līdz šim nebijusi īpaši ērta iespēja mūsu klientiem operatīvi pasūtīt un saņemt nepieciešamo, nekavējot tam enerģiju un laiku, bet veltot to savām ikdienas aktivitātēm. Mūsu klienti plaši izmanto arī  E-mēnessaptieku, kur  sortimentā ir iekļauti dažādu iedzīvotāju grupu veselības vajadzībām atbilstoši  pieprasīti aptiekas produkti un preparāti.  Rūpējoties par veselību, E-mēnessaptiekā klienti labprāt iegādājas spēcinošus uztura bagātinātājus, un tie veido aptuveni 20 % no pirktāko produktu klāsta.  Populāri ir iegādāties aptiekas kosmētiku sejas un ķermeņa kopšanai, pašlaik, vasaras sākumā, pieprasījumā aktualizējas kosmētika aizsardzībai pret saules nevēlamo iedarbību. Liela klientu daļa ir jaunie vecāki, kuri iegādājas pārtiku un mazuļa kopšanai nepieciešamās higiēnas preces. Kopumā mūsu  sortimentā  jau ir vairāk nekā 5 000 produktu nosaukumu, rūpējamies, lai katrs mūsu klients var atrast vajadzīgo aptiekas preci ar vēlamajām īpašībām un par pieņemamu cenu. Iepriekšējie divi gadi pārliecinoši pierādīja, cik nepieciešama ir iespēja iegādāties aptiekas preces tiešsaistē, tādējādi radot iespēju veselībai nozīmīgus produktus saņemt ērti un droši, neizejot no mājām. Vienlaikus esam attīstījuši arī šobrīd jau populārās farmaceita konsultācijas tiešsaistē.”

Ar jaunās piegādes iespējām ērti var iegādāties ne vien konkrētus aptiekas produktus, bet arī „Mēness aptiekas” dāvanu kartes.