Jaunumi

Mūsdienīgā „Mēness aptieka” Aizkrauklē atvēršanas svētkos sarūpē dāvinājumu bērniem

Mūsdienīgā „Mēness aptieka” Aizkrauklē atvēršanas svētkos sarūpē dāvinājumu bērniem

Pēc vērienīgas rekonstrukcijas, iegūstot mūsdienīgas aptiekas koncepcijai raksturīgu veidolu, atvērta „Mēness aptieka” Aizkrauklē, Spīdolas ielā 22. Farmaceitiskā aprūpe jaunajā aptiekā sasniedzama ikvienam Aizkraukles iedzīvotājam un pilsētas viesim.

Atvēršanas svētkus „Mēness aptieka” atzīmē ar īpašām rūpēm par mazuļiem specializētajā bērnudārzā „Saulīte” un Aizkraukles novada Sociālā dienesta uzmanības lokā esošajiem bērniem, sagādājot bērnu veselības profilaksei nepieciešamas iekārtas un vitamīnus.

„Mēness aptieka” vienmēr būs vieta rūpēm par veselības profilaksi. To apliecināja arī piedāvājumi apmeklētājiem atvēršanas svētku laikā. Aptiekas farmaceitēm svētku pēcpusdienā pievienojās Veselības centru apvienības „Jugla” un „Pļavnieki” mediķi, piedāvājot veikt profilaktiskus veselības rādītāju mērījumus. Acu spiediena mērīja un konsultācijas sniedza oftalmoloģe Madara Spriņģe no VCA poliklīnikas "Jugla", bet pieredzējusī medicīnas māsa Inga Razumovska no VCA poliklīnikas "Pļavnieki" izmērīja asinsspiedienu ikvienam, kurš vērsās ar šādu lūgumu.

Līdztekus tradicionālajiem „Mēness aptieka” atvēršanas svētku rituāliem – ceļojošās „Mēness aptieka” izaugsmes zīmes un nodošanai aptiekas farmaceitēm un svinīgajai simboliskās lentas pārgriešanai – Aizkraukles iedzīvotājiem tika piedāvātas dažādu aptiekas produktu prezentācijas un degustācijas, kā arī dāvanas pircējiem. Šoreiz īpaši valsts svētku jubilejas nedēļā klātesošos ar priekšnesumu priecēja jaunie mūziķi Reinholds Sprukulis un Ģirts Lasmanis no grupas „Netīšām blice”.

Jaunā aptieka ar „Mēness aptieka” zīmolu Aizkrauklē atvērta pēc vērienīgas rekonstrukcijas. Investējot pārbūvē aptuveni 30 000 eiro, ir paplašināta aptiekas tirdzniecības zāle, mainīts apgaismojums, mūsdienīgam „Mēness aptieka” konceptam atbilstoši izvietotas jaunās aptiekas mēbeles. Gaiša, lietišķā noskaņā izveidota farmaceitiskās aprūpes vide gaida Aizkraukles iedzīvotājus un pilsētas viesus ar plašu preču sortimentu un aptiekas pakalpojumu piedāvājuma klāstu. 

Foto: Evita Apiņa