Jaunumi

Mūsdienīgas ērtības un aprūpes kvalitāte jaunajā „Mēness aptieka” tirdzniecības centrā „Ogres prestižs”

Mūsdienīgas ērtības un aprūpes kvalitāte jaunajā „Mēness aptieka” tirdzniecības centrā „Ogres prestižs”

Ogres Zilo kalnu pakājē esošajā tirdzniecības centrā „Ogres prestižs” Mednieku ielā 21/23, ieguldot vairāk nekā 30 000 eiro mūsdienīga aptiekas koncepta izveidē, ogrēniešiem atvērta jauna „Mēness aptieka”.

Jaunā aptieka Ogres tirdzniecības centrā iedzīvināta kā gaiša, lietišķā noskaņā izveidota mūsdienīgas farmaceitiskās aprūpes vide ikviena tirdzniecības centra apmeklētāja vajadzībām. 29. augusta pēcpusdienā „Mēness aptieka” līdztekus tradicionālajiem atvēršanas svētku rituālam sagādājusi vairākus dāvinājumus ogrēniešiem – dažādu aptiekas produktu prezentācijas un degustācijas, kā arī dāvanas pircējiem. Pateicoties aptiekas farmaceitu iniciatīvai, īpašs dāvinājums sarūpēts Ogres novada Sociālā dienesta bērnu krīzes centram „Laipas” un svētku pēcpusdienā darbojās radošās iniciatīvas stūrītis bērniem. Aptieka uzlūkojama kā viens no priekšposteņiem veselības profilaksei un veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanai, tādēļ Ogres aptiekas farmaceitēm svētku pēcpusdienā pievienojās arī Veselības centru apvienības „Jugla” un „Pļavnieki” mediķi, piedāvājot apmeklētājiem veikt profilaktiskus veselības rādītāju mērījumus.

AS „Sentor Farm” aptiekas valdes priekšsēdētājs Dmitrijs Juskovecs: „Esam lepni, ka Ogres iedzīvotājiem jaunajā aptiekā varam piedāvāt mūsdienīgas ērtības, ka šī aptieka izveidojusies par labas farmaceitiskās aprūpes ostu dzīvajā tirdzniecības centra gaisotnē. Aptieka ir veselības aprūpes iestāde, kurā strādājošie vienmēr izjūt īpašu atbildību par saviem klientiem un šī atbildība neaprobežojas vien ar situācijām, strādājot pie aptiekas letes. Šajā svētku reizē ar simbolisku dāvinājumu Ogres novada Sociālā dienesta bērnu krīzes centru „Laipas” vēlamies apliecināt mūsu uzņēmuma gatavību būt par atbalstu situācijās, kurās kā aptieku uzņēmums varam līdzdarboties.”

Aptiekas atvēršanas svētku brīdī Ogres farmaceites saņēma ceļojošo „Mēness aptieka” izaugsmes zīmi, kas simboliski apliecina aptieku farmaceitiskās aprūpes kvalitāti un labu pakalpojumu pieejamību aptiekā.