Jaunumi

Parūpējies par veselību pirms Lattelecom Riga Marathon – atgādina „Mēness aptieka” un izsludina konkursu ar vērtīgām balvām

Parūpējies par veselību pirms Lattelecom Riga Marathon – atgādina „Mēness aptieka” un izsludina konkursu ar vērtīgām balvām

Pāris nedēļas pirms „Lattelecom Rīgas maratons 2017” starta „Mēness aptiekas” apkopo speciālista padomus skrējējiem, gatavo lielo masāžas telti garo distanču veicējiem, rūpējas par pārsteigumiem dalībniekiem un viņu līdzjutējiem, kā arī krietnas uzņēmuma komandas sastāvā aktīvi trenējas startam.

Līdz brīdim, kad Rīgas ielas piepildīs aktīvo skrējēju rindas, atlicis pavisam nedaudz, jau 14.maijā norisināsies „Lattelecom Rīgas maratons 2017” un Rīgā būs daudz aktīvo skrējēju un priecīgo līdzjutēju. „Mēness aptiekas” kā viens no Lattelekom Rīgas maratona sadarbības partneriem mērķtiecīgi gatavojas lielajam aktīvā, veselīgā dzīvesveida atbalsta notikumam Latvijā.

Jau krietni pirms maratona starta „Mēness aptieka” farmaceiti sarūpējuši maratona aptieciņu, atsvaidzinājuši un apkopojuši padomus skrējējiem, vienlaikus atgādinot: „Skriešanu dēvē ne vien par demokrātiskāko sporta veidu, bet arī par vienu no veselīgākajiem un tavam ķermenim noderīgākajiem, ar vienu mazu piebildi – ja tu skrien pareizi!”

Šogad, ar īpašām rūpēm par tiem kas skrien, maratona dienā 14.maijā 42 km un 21 km distanču maratonistiem būs sarūpēta īpašā „Mēness aptieka” masāžas zona, kurā garo distanču skrējējus gaidīs zinoši speciālisti ar labi trenētām masieru iemaņām. Vienlaikus līdzās „Mēness aptieka” masāžas zonai maratona dalībniekus lielās „Mēness aptieka” telts atpūtas zonā gaidīs enerģiju atjaunojošs Rīgas Farmaceitiskās fabrikas sarūpēts tējas malks, atsildīšanās vingrojumi fizioterapeita uzraudzībā un iespēja atvilkt elpu rosīgās skrējēju atmosfēras dalībniekiem .Lai atpūtas brīdim piešķirtu arī maratona dienas labo iespēju intrigas gaisotni, „Mēness aptieka” kopā ar „Garmin” sagatavojuši īpašā konkursa iespēju. Galvenā konkursa balva – stilīgs „Garmin” sporta rokas pulkstenis un citas „Mēness aptieka” sarūpētas veicināšanas balvas. Tās savā īpašumā iegūt varēs kāds no aktīvajiem maratona dalībniekiem vai līdzjutējiem, izpildot konkursa prasības. AS „Sentor farm aptieka” mārketinga direktore Ligita Lukina aicina ikvienu izmēģināt savu laimi, iesaistoties atraktīvā akcijā: „Maratona dienā 14. maijā Krastmalā nāc pie „Mēness aptieka” foto sienas, fotografējies, publicē to „Mēness aptieka” Facebook kontā zem izsludinātā konkursa, kā arī savā laika joslā, neaizmirsti pievienot laika birku #Menessaptieka #Garmin_Latvia un piedalies izlozē! Laimētājus paziņosim 15.maijā!”

Arī „Mēness aptieka” darbinieku komanda aktīvi gatavojas startam. „Mēness aptieka” piedalīšanās maratonā jau ir tradīcija, uzņēmuma darbinieki ir piedalījušie visa veida distancēs, sākot no 6 līdz pat 42 km. Pagājuša gadā “Mēness aptieka” un “Recipe Plus” komandas dalībnieki kopā noskrēja 737 km un šogad plāno šo rādītāju krietni uzlabot. Skrējienā piedalīsies arī „Mēness aptieka” zīmola īpašnieces AS „Sentor farm aptiekas” valdes priekšsēdētājs Dmitrijs Juskovecs. Gatavojoties Lattelecom Rīgas maratonam, viņš atzīst: „„Mēness aptiekas” ar lielu lepnumu un prieku jau otro gadu aktualizē saukli: ”Mēness aptieka – Tava maratona aptieka!” Arvien pieaugošais Lattelecom Rīgas maratona dalībnieku skaits liecina par patiesi nozīmīgu pavērsienu Latvijas iedzīvotāju atbildības izpratnē par savu veselību. Ir lieliski visa gada garumā dažādos Latvijas novados sastapt ļaudis, kuri nedēļu no nedēļas gatavojas lielajam skrējienam. Turklāt šie cilvēki arvien nopietnāk gatavojas skriešanai, rūpējoties par savu veselību ilgtermiņā, uzklausot mediķu konsultācijas, domājot par pareizu, dzīvesveidam atbilstošu uzturu, vaicājot padomu ārstam un farmaceitam. „Mēness aptieka” farmaceiti vienmēr būs gatavi sniegt pārdomātu padomu veselības stiprināšanai gatavojoties gan maratonam, gan arī rūpējoties par savu veselību ikdienā. Vēl līdz maratonam atlikušajās dienās vēlu visiem veiksmīgus treniņus un gaidīsim veiksmīgus startus. Ikvienam labi sagatavoties startam novēlu jūsu maratona aptiekas – „Mēness aptieka” – vārdā!”