Raksti / Jaunumi

„Mēness aptiekas” atvērtas jau no septiņiem rītā

„Mēness aptiekas” atvērtas jau no septiņiem rītā

Lai nodrošinātu Latvijas iedzīvotājiem drošākas iespējas saņemt aptiekas pakalpojumus, valstī noteikto ierobežojumu laikā līdz 15. novembrim lielākās “Mēness aptiekas” Rīgā un reģionos sniedz farmaceitisko aprūpi jau no plkst. 7.00 rītā.

Visās „Mēness aptiekās” Latvijā atbilstoši epidemioloģiskajām prasībām  ir pilnveidoti farmaceitu  darba un  drošas pakalpojumu sniegšanas apstākļi, un tās turpina nodrošināt stabilu, plašu, daudzveidīgu aptiekas produktu pieejamību visā valstī. Valstī noteikto ierobežojumu laikā līdz 15. novembrim daļā „Mēness aptieku” darba laiks ir no plkst. 7.00 līdz 19.00. Ar aptieku darba laika izmaiņām var iepazīties aptiekas mājas lapā.

„Meklējām atrisinājumu situācijai, kā neradīt iedzīvotājiem papildu sarežģījumus un satraukumu, lai vakara stundās pēc darba paspētu vajadzības gadījumā apmeklēt aptieku. Aptiekās tagad drīkst uzturēties ierobežots cilvēku skaits, un pie aptiekām veidojas rindas. Mēs strādājam jau no septiņiem rītā, lai iedzīvotāji varētu paspēt konsultēties ar farmaceitu un iegādāties vajadzīgos produktus pa ceļam uz darbu no rīta. Izjūtam, ka farmaceitiskā aprūpe, farmaceita padoms šobrīd ir ļoti pieprasīts. Ir iestājies vēsais rudens periods, cilvēki saskaras ar saaukstēšanās simptomiem, nav atkāpušas arī hroniskās slimības. Gaidām savus klientus, apzinoties, cik svarīgi ir īstajā brīdī saņemt kvalificētu mediķa padomu, un mūsu farmaceiti ir gatavi daudzpusīgām farmaceitiskās aprūpes konsultācijām. Tā kā iedzīvotāji vakara stundās pēc plkst. 20.00 nedrīkst atrasties ārpus mājām, ir jāpaspēj pēc darba iegādāt visu nepieciešamo. Tas var radīt lieku cilvēku koncentrēšanos pie aptiekām vakara stundās, tādēļ līdz novembra vidum strādāsim jau no septiņiem rītā līdz septiņiem vakarā. Aicinām savus klientus ieskatīties mūsu mājas lapā un uzzināt, kuras aptiekas ir atvērtas jau agrajā rīta stundā,” skaidro  Evita Jurjāne-Nelsone, “Mēness aptiekas” pārdošanas, mārketinga un klientu attiecību departamenta vadītāja.

„Mēness aptiekās” visā Latvijā ir pieejama daudzpusīga droša farmaceitiskā aprūpe, plašs recepšu un bezrecepšu medikamentu klāsts, uztura bagātinātāju, medicīnas ierīču, higiēnas preču un citu aptiekas produktu spektrs. Ārkārtas situācija ir aktualizējusi pakalpojumu pieejamības jautājumu veselības aprūpē, farmaceitiskai aprūpei īpaši izvirzoties priekšplānā kā pirmās pieejamības iespējai veselības problēmu gadījumā. Iedzīvotājiem vienmēr ērti pieejami arī e-menessaptieka.lv pakalpojumi ar piegādi bez maksas uz tuvāko „Mēness aptieku” vai par samaksu Omniva, CircleK degvielas uzpildes stacijās, Latvijas Pasta pakomātos, Latvijas Pasta nodaļās, ar kurjeru piegādi.*

Ar aptieku darbalaika izmaiņām var iepazīties https://www.menessaptieka.lv/aptiekas

"Mēness aptieka" ir farmācijas nozarē mīlētākais un atbildīgākais zīmols Latvijā. Iedzīvotāju aptaujā, izmantojot īpašu starptautiski atzītu metodoloģiju, Latvijas mīlētāko zīmolu TOP trešo gadu pēc kārtas "Mēness aptieka" ieguvusi pirmo vietu farmācijas nozarē.

Ar augstāko rezultātu (87,7%) "Mēness aptieka" ir izvirzījusies klientu servisa līdera pozīcijā farmācijas jomā Latvijā. Farmācijas sektora pētījumu, lai noskaidrotu, kurā aptieku uzņēmumā ir vislabākā klientu apkalpošana Latvijā, Lietuvā un Igaunijā, 2020.gada oktobrī un novembrī veicis uzņēmums "Dive Group"."Mēness aptieka" ir ilgtspējīgākais zīmols Baltijā veselības nozarē. Par to liecina jaunākie Eiropas Ilgtspējīgu zīmolu indeksa (Sustainable Brand Index) rezultāti. "Mēness aptiekai" kā visā Latvijā pieejamam aptiekas zīmolam ilgtspēja iedzīvotāju vērtējumā ir būtisks rādītājs.

*Neattiecas uz recepšu medikamentu piegādi.