Raksti / Jaunumi

3 iemesli, kādēļ izvēlēties dabīgo kosmētiku “Kamēlija”

3 iemesli, kādēļ izvēlēties dabīgo kosmētiku “Kamēlija”

Kosmētika „Kamēlija” ir Latvijā radīts un ražots zīmols, kas tapa 2015. gadā un sastāvēja no 3 krēmiem. Tagad “Kamēlija” vārdu nes jau četri krēmi, un 2018. gadā zīmols tika papildināts arī ar matu kopšanas līdzekļiem.

„Kamēlija” augstvērtīgos krēmus sejai, rokām un pēdām gatavo pēc laika gaitā pārbaudītām, uzticamām receptēm. Kamēlijas aptiekas farmaceiti šādus krēmus savulaik gatavoja individuāli katram klientam. Arī tagad tos ar īpašu rūpību ražo farmaceitu uzraudzībā, taču tie joprojām ir ekskluzīvi mūsdienu industriālajā pasaulē.

“Kamēlija” matu kopšanas līdzekļi ir dabīgi, tie satur īpaši rūpīgi atlasītas sastāvdaļas un, pateicoties tām, šo līdzekļu kvalitāte ļauj konkurēt ar populāriem ārzemju zīmoliem.

“Kamēlija” produktu dizainam piešķirta jūgendstila romantika, izceļot to vērtību un eleganci. Krāšņie jūgendstila mākslinieka Viljama Morisa ziedu motīvi nevainojami iekļaujas mūsdienu dizaina estētikā un simbolizē augu valsts klātbūtni produktu sastāvā.

Uzzini vismaz 3 iemeslus, kādēļ būtu vērts izvēlēties dabīgos matu kopšanas līdzekļus ar Hairdensyl kompleksu un sarkanā sīpola ekstraktu „Kamēlija”!

 1. Kamēlija matu kopšanas līdzekļu sastāvā nav SLS/SLES.

SLS/SLES (sodium laureth/lauryl sulfate) jeb nātrija lauret/laurilsulfāts, ir mazgājoša, virsmas aktīva viela, kura ļauj šampūniem veidot putas, atdala no matiem taukus, liek šampūnā esošajām vielām iekļūt ādā. Šī viela ir ne tikai spēcīgs attaukotājs, bet arī ādas kairinātājs, tas nelabvēlīgi ietekmē ādas dabīgo aizsargslāni, samazina ādas spējas saglabāt mitrumu. Ilgstoši lietojot šampūnus, kuru sastāvā ir SLS/SLES galvas āda var kļūt sausa, tiek bojātas mata folikulas. Pētījumi pierāda šo sastāvdaļu nelabvēlīgo ietekmi uz vispārējo veselību – viela caur asinsvadiem nonāk un koncentrējas sirdī, aknās, smadzenēs un acīs.

“Kamēlija” matu kopšanas līdzekļu sastāvā SLS/SLES vietā izmanto SLM (Sodium Lauroyl Methyl Isethionate) jeb nātrija lauroilmetilizētonāts – ūdenī šķīstošu, no kokosrieksta iegūtu virsmaktīvu vielu, kas nesatur sulfātus.

 2. “Kamēlija” matu kopšanas līdzekļi nesatur alkoholu.

Lai gan sastāvā atradīsi norādi “Cetyl Alcohol”, tas nav alkohols klasiskajā izpratnē. Cetilspirts (Cetyl Alcohol), pazīstams arī kā 1-heksadekanols un palmitilspirts, ir izplatīta sastāvdaļa dažādiem personīgās higiēnas līdzekļiem un kosmētikai. To iegūst no augu eļļām, piemēram, palmu vai kokosriekstu eļļas. Personīgās higiēnas līdzekļos (ādas losjonos un krēmos) cetilspirts kalpo kā sabiezinātājs un emulgators, tas palīdz produkta sastāvdaļām neatdalīties, turēties kopā. Kāpēc cetilspirts mēdz būt produktos, kuriem ir norāde “bez alkohola”? Produkti ar marķējumu “nesatur alkoholu” var saturēt cetilspirtu vai citus taukskābju spirtus, piemēram, stearilu, cetearilu vai lanolīna spirtu. Termins “spirts” parasti attiecas uz etanolu (pazīstams arī kā etilspirts vai graudu spirts). Alkohols kosmētikas līdzekļos nav vēlams, jo tas sausina ādu, var radīt kairinājumu un arī izsitumus. Tāpat, kā no SLS/SLES, alkohols, bojā ādas dabīgo aizsargbarjeru.

3. „Kamēlija” matu kopšanas līdzekļu sastāvā ir sarkano sīpolu ekstrakts

Sīpolu sula ir bagāta ar sēru, kas palīdz uzturēt stiprus un biezus matus, tādējādi novēršot matu izkrišanu un veicinot to augšanu. „Kamēlija” šampūna un matu maskas, ar Hairdensyl kompleksu un sarkanā sīpola ekstraktu, sastāvā patiešām ir sarkanā sīpola ekstrakts.

Latvijā ražo kvalitatīvu, augstvērtīgu kosmētiku. Iegādājoties Latvijā ražoto produkciju, ar savu naudu tu nobalso par vietējā ražotāja darbu. Iedvesmo vietējo ražotāju attīstīties un uzlabot produkciju!

Ja šie iemesli pārliecināja tevi izmēģināt „Kamēlija” šampūnus un matu maskas, izvēlies sev piemērotāko! Viegli ķemmējamiem un zīdainiem matiem – „Kamēlija” ar zīda proteīnu un aminoskābēm. Plāniem un trausliem matiem – „Kamēlija” matu augšanas stimulēšanai ar Hairdensyl kompleksu un sarkanā sīpola ekstraktu.

 “Kamēlija” kosmētiku var iegādāties “Mēness aptieka” aptiekās, kā arī tiešsaistē www.e-menessaptieka.lv

Seko Kamēlija vietnē Facebook:  https://www.facebook.com/KosmetikaKamelija

  Sagatavoja: K.Lukaševiča