Jaunumi

Farmaceita konsultācija „Mēness aptiekā” visā Latvijā pieejama arī brīvdienās

Farmaceita konsultācija „Mēness aptiekā” visā Latvijā pieejama arī brīvdienās

Valdības noteiktās ārkārtējās situācijas laikā  brīvdienās arī lielveikalos esošās „Mēness aptiekas” būs apmeklētājiem atvērtas. Atbilstoši norādītajiem darba laikam strādās arī citas „Mēness aptiekas” visā Latvijā.  Gadījumos, ja nepieciešams padoms veselībai vai kādi no aptiekas produktiem, iedzīvotāji brīvdienās var doties uz aptieku.

„Mūsu farmaceiti ir līdzās, lai atbildīgi rūpētos par iedzīvotāju veselību ārkārtējās situācijas laikā. Saprotam, ka šī situācija nav atcēlusi citas slimības, kā arī nejaušu sadzīves traumu gadījumus. Aicinām būt uzmanīgiem un rūpīgiem pret savu veselību, bet vajadzības gadījumos mūsu farmaceiti savas kompetences ietvaros noteikti var palīdzēt. Atbilstoši epidemioloģiskajām prasībām  „Mēness aptiekās” ir pilnveidoti drošas pakalpojumu sniegšanas apstākļi, un tās nodrošina daudzveidīgu aptiekas produktu pieejamību visā valstī. Brīvdienas vai svētku dienas – aptieka un farmaceits iedzīvotājiem Latvijā ir pieejami vienmēr,” atgādina  Evita Jurjāne-Nelsone, “Mēness aptiekas” pārdošanas, mārketinga un klientu attiecību departamenta vadītāja.

Aptieku darba laiku var uzzināt www.menessaptieka.lv

Pirms došanās uz aptieku vēlams sagatavot sarakstu ar nepieciešamo. Ja nepieciešams saņemt savus recepšu medikamentus, noteikti  jābūt līdzi personas apliecībai (ID kartei) vai pasei. „Mēness aptieka” aicina hronisko slimību pacientus īpaši precīzi ievērot ārstu norādījumus un atgādina, ka visiem medikamentiem ir jāievēro strikti uzglabāšanas noteikumi un derīguma termiņš. Neatbilstošos apstākļos un ilgāk par noteikto laiku uzglabāti medikamenti var radīt draudus veselībai.

Pieprasītākie bezrecepšu medikamenti ir pieejami gan „Mēness aptiekās”, gan arī pasūtot un iegādājoties  tiešsaistē: www.e-menessaptieka.lv,  un saņemot bez maksas uz tuvāko „Mēness aptieku” vai par samaksu Omniva, CircleK degvielas uzpildes stacijās, Latvijas Pasta pakomātos, Latvijas Pasta nodaļās, ar kurjeru piegādi.* 

"Mēness aptieka" ir farmācijas nozarē mīlētākais un atbildīgākais zīmols Latvijā. Iedzīvotāju aptaujā, izmantojot īpašu starptautiski atzītu metodoloģiju, Latvijas mīlētāko zīmolu TOP trešo gadu pēc kārtas "Mēness aptieka" ieguvusi pirmo vietu farmācijas nozarē. Ar augstāko rezultātu (87,7%) "Mēness aptieka" ir izvirzījusies klientu servisa līdera pozīcijā farmācijas jomā Latvijā. Farmācijas sektora pētījumu, lai noskaidrotu, kurā aptieku uzņēmumā ir vislabākā klientu apkalpošana Latvijā, Lietuvā un Igaunijā, 2020.gada oktobrī un novembrī veicis uzņēmums "Dive Group". "Mēness aptieka" ir ilgtspējīgākais zīmols Baltijā veselības nozarē. Par to liecina jaunākie Eiropas Ilgtspējīgu zīmolu indeksa (Sustainable Brand Index) rezultāti. "Mēness aptiekai" kā visā Latvijā pieejamam aptiekas zīmolam ilgtspēja iedzīvotāju vērtējumā ir būtisks rādītājs.

*Neattiecas uz recepšu medikamentu piegādi.