Jaunumi

Farmaceitiskās aprūpes konsultācijas tiešsaistē

Farmaceitiskās aprūpes konsultācijas tiešsaistē

„Mēness aptieka” uzsāk farmaceitiskās aprūpes konsultācijas tiešsaistē

Latvijas iedzīvotājiem tagad pieejamas arī farmaceitiskās aprūpes konsultācijas tiešsaistē. Bezmaksas farmaceita konsultācijas „Mēness aptieka” nodrošina, izmantojot DocOnline platformu.

„Mēness aptiekas” farmaceiti konsultācijas sniedz bez maksas, un tās ietver jautājumus par medikamentu pieejamību aptiekās, korektu zāļu lietošanu, mijiedarbību, iespējamiem blakusefektiem, zāļu lietošanu grūtniecības laikā, par zāļu un uztura bagātinātāju izcelsmi, iedarbību, lietošanu, uzglabāšanu. Savas kompetences robežās farmaceiti var ieteikt bezrecepšu zāles un uztura bagātinātājus, kā arī, pamatojoties uz klienta sniegto informāciju, rekomendēt nepieciešamību konsultēties pie ģimenes ārsta vai speciālista. Covid-19 izraisītās veselības krīzes apstākļos farmaceita video konsultācija arī palīdzēs vajadzības gadījumā sagatavoties aptiekas apmeklējumam, piemēram, – izveidot vajadzīgo aptiekas preču sarakstu. Tas saīsinās aptiekā klātienē pavadāmo laiku vai arī ļaus secināt, ka iet uz aptieku pēc konkrētās preces nav nepieciešams, jo to ērti var pasūtīt e-menessaptieka.lv un droši saņemt ar bezkontakta piegādi.

„Mēness aptieka” farmaceiti, aizsākot sniegt jauno pakalpojumu, vēlas ne vien palīdzēt aptiekas klientiem ārstēties, bet, laikus sniedzot farmaceita kompetences padomus, arī novērst aptiekas klientu un viņu ģimenes locekļu saslimšanu.

Dmitrijs Juskovecs, „Sentor farm aptiekas” valdes priekšsēdētājs: „Konsultācijas videoformātā sniedz vislabākie mūsu profesionāļi – kompetenti, zinoši, šādai darba formai sagatavojušies „Mēness aptiekas" farmaceiti. Esam koncentrējuši resursus, lai farmaceitisko aprūpi padarītu par ērti un droši pieejamu dažādos veidos. Darbu pašaizliedzīgi turpina farmaceiti aptiekās visā Latvijā, plašu produkcijas klāstu piedāvājam www.e-menessaptieka.lv Krīzes laiks lika strauji pārvērtēt iespējas un radīt jauno pakalpojumu – farmaceita bezmaksas konsultācijas tiešsaistē. Pirmie klientu pieteikumi jau apliecinājuši pieprasījumu pēc šāda pakalpojuma, kas savu noderību apliecinājis arī tādās valstīs kā, piemēram, Lielbritānijā.”

Vadims Brižaņs, „Mēness aptieka” farmaceits: „Visus neskaidros jautājumus par zālēm var un vajag uzdot mums – farmaceitiem. Mēs tagad būsim kopā ar saviem „Mēness aptiekas” klientiem arī tiešsaistē. Pašlaik ir vairākas iedzīvotāju grupas, kurām doties uz aptieku, kā ierasts iepriekš, nav vēlams vai ir aizliegts. Tie ir iedzīvotāji ar novājinātu imunitāti, topošās māmiņas, gados vecāki cilvēki, kā arī visi, kuriem ir jāatrodas karantīnā. Taču ir svarīgi līdzestīgi turpināt hronisko slimību terapiju, pareizi reaģēt uz dažādiem simptomiem, kas parādās pašsajūtā. Man kā farmaceitam ir gandarījums, ka esam atraduši vēl vienu ceļu, lai realizētu savu farmaceita misiju šādos sarežģītos apstākļos.”

Visi „Mēness aptiekas” farmaceiti – video konsultanti – ir ieguvuši augstāko izglītību farmācijā Rīgas Stradiņa universitātē vai Latvijas Universitātē un uzkrājuši vērtīgu farmaceitiskās aprūpes un konsultēšanas pieredzi ikdienas darbā aptiekās. Farmaceiti regulāri profesionāli pilnveido savas kompetences „Mēness aptieka” tālākizglītības un profesionālās izaugsmes kursos, uztur savu kvalifikācijas līmeni, piedaloties Latvijas Farmaceitu biedrības organizētajās mācībās.

Darbinieku profesionālā izaugsme un „Mēness aptieka" sniegto pakalpojumu pilnveidošana ir uzņēmuma prioritāte, ik dienu sekojot moto "Ar īpašām rūpēm par jums!".

Latvijas „Mīlētāko zīmolu topā” „Mēness aptieka” atzīta par Latvijas farmācijas nozares „Mīlētāko zīmolu”.

Vairāk informācijas – Līga Ribkinska, T. +371 22302996,

Spied te, lai pieteiktos farmaceitiskās aprūpes konsultācijai tiešsaistē- https://doconline.lv/lv/vca/doctors/c187086c-7336-11ea-a309-06ac80ca61ab