Jaunumi

Iedzīvotāju ērtībām – „Mēness aptieka” izvēle Rīgas centrā

Iedzīvotāju ērtībām – „Mēness aptieka” izvēle Rīgas centrā

6. jūlijā „Mēness aptieka” aicina īsā pilsētas orientēšanās pastaigā iepazīt trīs „Mēness aptieka” pašā Rīgas centrā.

Tā iedzīvotāji par godu divu pastaigas maršrutā iekļauto „Mēness aptieka” atvēršanas svētkiem varēs labāk iepazīt un vajadzības gadījumā izvēlēties ērtāko farmaceitiskās aprūpes vietu. Laikā no 15.00 līdz 18.00 „Mēness aptieka” Matīsa ielā 23 un „Mēness aptieka” A. Čaka ielā 73/75 Veselības centru apvienības mediķi pastaigas veicējiem izmērīs asinsspiedienu un noteiks ķermeņa masas indeksu. Plkst. 17.00 – Matīsa ielā 23 un plkst. 18.00 – A. Čaka ielā 73/75 aptieku atvēršanas svētki ar veselīgiem pārsteigumiem. 

AS Sentor Farm aptiekas valdes priekšsēdētājs Dmitrijs Juskovecs: „Aptiekas pakalpojumi ir vieni no ikdienā neaizvietojamiem ikvienam Rīgas iedzīvotājam. Mūsu pieredze aptieku darbā liecina, ka paradumi, apmeklējot aptieku, ir ļoti atšķirīgi. Viens aptiekā ieskrien pa ceļam uz darbu pie tramvaja pieturas, cits – dodoties pēc pārtikas produktiem vai citiem pirkumiem tirdzniecības centrā, bet cits izvēlas dzīves vietai tuvāko aptieku, gatavojas tās apmeklējumam un sarunai ar farmaceitu kā īpašam notikumam. Ar īpašām rūpēm par klientu, mēs vēlamies būt laba aptieka ikvienam. Tādēļ lepojamies, ka Rīgas centrā varam piedāvāt iedzīvotājiem izvēlēties paradumiem, vajadzībām un vēlmēm atbilstošāko „Mēness aptieka” pāris kvartālu attālumā.”

Rīgas centrā tagad ir iespēja saņemt farmaceita padomu un iegādāties zāles vai citu produktu no aptiekas produkcijas klāsta tuvākajā, ērtākajā, piemērotākajā „Mēness aptieka” tuvu mājām, darba vietai vai tieši pa ceļam ikdienā!

Aicinot pilsētas pastaigā, „Mēness aptieka” dalībniekiem sarūpējusi arī īpašas balvas vieglākam solim. Lai tās saņemtu, jāiegūst trīs dažādas atvēršanas svētku uzlīmes!

Pastaigas maršruts Rīgas centrā: „Mēness aptieka” Matīsa iela 23 – „Mēness aptieka” Matīsa iela 25 – „Mēness aptieka” A. Čaka iela 73/75. VAI: „Mēness aptieka” A. Čaka iela 73/75 –– „Mēness aptieka” Matīsa iela 25 – „Mēness aptieka” Matīsa iela 23. Aptieku apmeklējuma secībai nav nozīmes.