Jaunumi

„Mēness aptieka” kļuvusi par Latvijas Paralimpiskās komitejas ģenerālsponsoru

„Mēness aptieka” kļuvusi par Latvijas Paralimpiskās komitejas ģenerālsponsoru

Lai sekmētu paralimpiskā sporta attīstību Latvijas reģionos, popularizētu to bērnu un jauniešu vidū, kā arī nodrošinātu profesionālo parasportistu dalību starptautiska līmeņa sacensībās, “Mēness aptieka” turpmākos trīs gadus būs Latvijas Paralimpiskās komitejas (LPK) ģenerālsponsors, sniedzot sportistiem atbalstu 120 000 eiro gadā. Lēmums par šādu rīcību uzņēmumā pieņemts jau pirmskrīzes periodā, tas tiek iedzīvināts tagad, rēķinoties, ka ar jūniju paraolimpieši jau varēs atsākt aktīvākas treniņu nodarbības.

LPK pirmais ģenerālsponsors
“Mēness aptieka” oficiāli ir kļuvusi par pirmo ģenerālsponsoru Latvijas Paralimpiskās komitejas vēsturē. Sniegtais atbalsts aptvers 27 dažādus paralimpiskos un pielāgotos sporta veidus, iesaistot vairāk nekā 6000 cilvēku visā Latvijā. “Esam lepni par mūsu pirmo ģenerālsponsoru, kurš būs neatsverams atbalsts ceļā uz panākumiem. Valsts finansējums jau gadiem nav bijis pietiekams paralimpiskā sporta ikdienas vajadzībām un attīstībai, tādēļ privāto sponsoru līdzdalība mums ir ļoti svarīga. Priecājamies, ka, neskatoties uz pašreizējo situāciju, kad vairums uzņēmumu pārskata savas finanses un pārtrauc atbalstu citām organizācijām, „Mēness aptieka” ir stabils partneris, uz kuru varam paļauties,“ pauž Latvijas Paralimpiskās komitejas prezidente Daiga Dadzīte.

Atbildīga rīcība iedvesmo
„Atbalstīt veselīgu dzīvesveidu un sportiskās izaugsmes garu Latvijā saskatām par savu pienākumu. „Mēness aptieka” būs stabils balsts paralimpiešiem vairāku gadu periodā, lai radītu iespēju sportistiem turpināt treniņus, rūpētos par labākām treniņu iespējām, iedvesmotu un veidotu savstarpēji atbalstošas un draudzīgas attiecības. Šis nav līgums īstermiņa uzdevumu veikšanai, bet gan apliecinājums rūpēm un vēlmei atbalstīt tos, kuriem šāds atbalsts ir tik vajadzīgs, tādējādi iedvesmojot un aicinot atbildīgai rīcībai ikvienu,” apliecina uzņēmumu grupas „Repharm” direktoru padomes priekšsēdētājs Dins Šmits. Viens no sadarbības ilgtermiņa mērķiem ir atbalstīt paralimpiskā sporta attīstību Latvijas reģionos, kā arī veicināt bērnu un jauniešu parasporta popularitāti. “Mēness aptiekas” sniegtais atbalsts palīdzēs arī profesionālajiem parasportistiem – gan sacensību sagatavošanās posmā, gan atbalstot sportistu dalību starptautiska līmeņa sacensībās.

Sadarbības līgumu paraksta Latvijas Paralimpiskās komitejas prezidente Daiga Dadzīte un „Mēness aptiekas” vārdā veselības uzņēmumu grupas „Repharm” direktoru padomes priekšsēdētājs Dins Šmits. Par jauno sadarbību gandarīts paralimpietis Rihards Snikus (attēlā).