Jaunumi

„Mēness aptieka” maratonā īpaši atbalsta aktīvos seniorus

„Mēness aptieka” maratonā īpaši atbalsta aktīvos seniorus

Gatavojoties Rimi Rīgas maratonam, „Mēness aptieka” šogad ar īpašu vērību rūpējās par epidemioloģisko drošību, atbastot maratona dalībniekus ar roku dezinfekcijas līdzekļu pieejamību un sejas maskām pasākuma organizatoriem un personālam. Kā arī ar īpaši sagatavotu uzmundrinājumu uzrunā aktīvos seniorus –  maratona dalībniekus.  Savukārt „Mēness aptiekas” maratona skrējēju komandā aktīvie farmaceiti startēja kopā uzņēmumu grupas „Repharm” dalībniekiem.

 2021. gada Rimi Rīgas maratonā, kura starti un notikumi bija izplānoti, precīzi  piemērojoties epidemioloģiski droša pilotrojekta prasībām, ar tūkstošiem skriešanas entuziastu no Latvijas un citām valstīm kopā ar saviem uzņēmuma vadītājiem piedalījās arī „Mēness aptiekas” komanda.

Katrs jauns starts ir jūsu lielā jaunā iespēja

„Katrs skrējiens apliecina spējas pārvarēt grūtības un mērķtiecību soli pa solim sasniegt izvirzītos uzdevumus. Iespēja būt Rimi Rīgas maratona dalībniekiem un kā atbaidīgam uzņēmumam atbalstīt maratona norisi „Mēness aptiekai” ir nozīmīga. Vēlu lielisku vienota skrējiena sajūtu visiem dalībniekiem! Lai katrs jauns starts ir jūsu lielā jaunā iespēja!” pirms skrējiena sacīja  „Mēness aptieka” uzņēmuma valdes priekšsēdētāja un arī maratona dalībniece Vilma Druliene.

Vēlot enerģijas pilnu skrējienu

Kā maratona  atbalstītāja „Mēness aptieka” nodrošina roku dezinfekcijas iespējas dalībniekiem, sejas maskas personālam,  kā arī ir sagatavojusi īpašos uzmundrinājuma sveicienus vecākās paaudzes maratona dalībniekiem. Maratona ietvaros "Mēness aptieka" bija sagatavojusi īpašu sveicienu visiem reģistrētajiem, cienījamajiem senioriem (65+)!  Aproču izsniegšanas punktā Doma Laukumā katrs seniors saņēma veicinošu dāvanu, ko „Mēness aptieka” sagatavojusi savas informatīvi atgādinošās akcijas  „Kamēr lokans, tikmēr jauns!” ietvaros, novēlot visiem veiksmīgu un enerģijas pilnu skrējienu!

 

„Mēness aptiekās” ir pieejams plašs produktu klāsts muskuļu un locītavu veselībai, ko projekta „Kamēr lokans, tikmēr jauns!” laikā iedzīvotāji var saņemt ar papildu farmaceitiskās aprūpes iespējām, izmantojot plašo un izdevīgo „Mēness aptiekas” piedāvājumu visā Latvijā. Rūpējoties par vajadzīgo produktu pieejamību, „Mēness aptiekā” vairākās ar muskuļu un locītavu veselību saistītās produktu grupās ir īpaši samazinātas cenas*. Par locītavu un muskuļu veselības profilaksi un riskiem „Mēness aptieka” kopā ar ārstiem aktīvi informē Latvijas iedzīvotājus. Muskuļu un locītavu veselībai veltītās akcijas laikā arī septembrī būs izdevīgi nosacījumi būtisku izmeklējumu veikšanai sadarbībā ar Veselības centru apvienības un Centrālās laboratorijas mediķiem.

„Mēness aptieka” ir farmācijas nozarē mīlētākais un atbildīgākais zīmols Latvijā. Iedzīvotāju aptaujā, izmantojot īpašu starptautiski atzītu metodoloģiju, Latvijas mīlētāko zīmolu TOP otro gadu pēc kārtas “Mēness aptieka” ieguvusi pirmo vietu farmācijas nozarē. Īpaši izceļama “Mēness aptiekas” pozīcija sociālās atbildības jomā (HUMAN),  kurā “Mēness aptieka”, esot pirmajā vietā farmācijas nozarē, kopējā mīlētāko zīmolu TOP ierindojas 25. vietā. Ar augstāko rezultātu (87,7%) „Mēness aptieka” ir izvirzījusies klientu servisa līdera pozīcijā farmācijas jomā Latvijā. Farmācijas sektora pētījumu, lai noskaidrotu, kurā aptieku uzņēmumā ir vislabākā klientu apkalpošana Latvijā, Lietuvā un Igaunijā, 2020. gada oktobrī un novembrī veicis uzņēmums „Dive Group”.“Mēness aptieka” ir ilgtspējīgākais zīmols Baltijā veselības nozarē. Par to liecina jaunākie Eiropas Ilgtspējīgu zīmolu indeksa (Sustainable Brand Index) rezultāti. “Mēness aptiekai” kā visā Latvijā pieejamam aptiekas zīmolam  ilgtspēja iedzīvotāju vērtējumā ir būtisks  rādītājs.