Jaunumi

„Mēness aptieka” paplašina līdzdalības mērķus „Lattelecom Riga Marathon 2018”

„Mēness aptieka” paplašina līdzdalības mērķus „Lattelecom Riga Marathon 2018”

„Mēness aptieka”, gatavojoties „Lattelecom Riga Marathon 2018” ar saukli – „„Mēness aptieka” – tava maratona aptieka!”, organizē skrējienam labdarības atbalsta komandu onkoloģijas pacientiem „Dzīvo tālāk!” un plāno vērienīgu darbību īpašajā masāžas zonā. Komandā „Dzīvo tālāk!” „Mēness aptieka” skries kopā ar savas uzņēmumu grupas „Repharm” dalībniekiem un sadarbības partneriem.
Pirms „Lattelecom Riga Marathon 2018” „Mēness aptieka” kā viens no šī maratona sadarbības partneriem mērķtiecīgi gatavojās lielajam veselīgā dzīvesveida atbalsta notikumam Latvijā. Ar īpašām rūpēm par tiem, kas skrien, garo 42 km un 21 km distanču maratonistus zinoši speciālisti ar labām masiera prasmēm gaidīs „Mēness aptieka” masāžas zonā. Šajā masāžas zonā strādās arī „Veselības centru apvienība” fizioterapeiti, palīdzot sportistiem atgūt labu pašsajūtu ar teipošanas metodes palīdzību.

Latvijas simtgades maratonam savus komandas skrējiena mērķus „Mēness aptieka” nozīmīgi paplašinājusi. Kopā ar veselības jomā strādājošās uzņēmumu grupas „Repharm” kolektīviem no Veselības centru apvienības, Recipe plus, Centrālās laboratorijas, Rīgas Farmaceitiskās fabrikas, kā arī sadarbības partneriem, „Mēness aptieka” apliecinās atbalstu onkoloģijas pacientiem un skries vienotā labdarības atbalsta komandā „Dzīvo tālāk!”. Ikviens, kurš maratona laikā vēlēsies paust savu atbalstu onkoloģijas pacientiem, kā vienotības zīmi „Mēness aptieka” masāžas zonā varēs saņemt īpašo aproci „Dzīvo tālāk!”.

„Sentor farm aptiekas” valdes priekšsēdētājs Dmitrijs Juskovecs: „Mēs, strādājot ar īpašām rūpēm par savu klientu veselību, šogad komandas skrējiena mērķus esam īpaši paplašinājuši un skriesim, paužot atbalstu līdzcilvēkiem, kurus ir skārusi onkoloģiska slimība. Tādējādi ikvienu vedinām domāt par veselīga dzīvesveida būtisko nozīmi mūsu ikdienā, novērtēt augsto veselības cenu un domāt par to, kā varam atbalstīt slimības skartos. „Mēness aptieka” lepojas, ka esam uzņēmumu grupā, kas šogad īsteno vērienīgo labdarības programmu limfomas pacientu diagnostikai, tādēļ startējam kopā ar kolēģiem šīs programmas atbalsta komandā ”Dzīvo tālāk!” un ceram uz lieliskiem rezultātiem.”