Jaunumi

"Mēness aptieka” turpina realizēt jauno aptiekas zīmola konceptu

"Mēness aptieka” turpina realizēt jauno aptiekas zīmola konceptu

Ieviešot jauno „Mēness aptieka” zīmola konceptu, gada nogalē pēc plānotās rekonstrukcijas apmeklētājiem atvērtas vēl divas aptiekas ērti un izdevīgi pieejamās vietās – Siguldā, Strēlnieku ielā 2, tirdzniecības centrā „Šokolāde” un „Mēness aptieka 85” Rīgā, Maskavas ielā 357 tirdzniecības centra „Dole” pirmajā stāvā.

Abas aptiekas tādējādi tapušas mūsdienīgi ērtākas un farmaceitisko aprūpi ikviens var saņemt plašās, gaišās, aptiekas produkcijas izkārtojumam lieliski atbilstošās telpās.

Aptieku rekonstrukcijā ieguldot aptuveni 55 000 eiro, uzņēmuma zīmola īpašniece AS „Sentor farm aptiekas” turpina realizēt jau aizsākto aptieku pārveides projektu, lai ikvienam Latvijas iedzīvotājam būtu ērti un pieejami izmantot aptiekas pakalpojumus.

AS „Sentor farm aptiekas” valdes priekšsēdētājs Dmitrijs Juskovecs: „Aptiekas pakalpojumi ir vieni no iedzīvotājiem primāri nepieciešamajiem veselības aprūpē. Tieši farmaceits nereti ir pirmais un vispieejamākais no speciālistiem, kas, sniedzot farmaceitisko aprūpi, ar vajadzīgo padomu palīdz sasirgušajiem. Mums ir svarīgi būt mūsdienīgai aptiekai, kur katrs apmeklētājs jūtas gaidīts un var saņemt savai vai ģimenes locekļu veselībai vajadzīgo – padomu, zāles vai kādu no citiem aptiekas produktiem. Ir būtiski, lai ikvienam aptiekā ir viegli orientēties, lai pakalpojuma saņemšana neaizņem daudz laika. Vienlaikus būtisks jaunā koncepta elements ir papildu rūpes par farmaceitu un citu aptiekas darbinieku profesionālajām ērtībām, kas nodrošina labāku darba kvalitāti. Jaunajā gadā plānojam turpināt aptieku rekonstrukcijas plānus visā Latvijā.”

Pēc rekonstrukcijas līdz 24. decembrim „Mēness aptieka” Siguldā, Strēlnieku ielā 2, tirdzniecības centrā „Šokolāde” ir ievērojamas svētku atlaides, pērkot aptiekas kosmētikas produktus, kā arī vairākas iespējas saņemt aptieku produkcijas dāvanas, bet „Mēness aptieka 85” pēcrekonstrukcijas svētku atlaides līdz pat 30. decembrim.