Jaunumi

 Moderna „Mēness aptieka” atvērta tirdzniecības centrā „Sāga”

Moderna „Mēness aptieka” atvērta tirdzniecības centrā „Sāga”

Ar 27. martu farmaceitiskās aprūpes pakalpojumi un plašs aptiekas produktu klāsts pieejams jaunatvērtajā „Mēness aptiekā” tirdzniecības centrā (TC) „Sāga” Dreiliņos, Biķeru ielā 4. Aptiekai tuvākā ir  tirdzniecības centra ieeja “Puķu vārti”.

Jaunatvērtajā „Mēness aptiekā” pieejamas kvalificētu farmaceitu konsultācijas un īpaši plašs – vairāk nekā 5 000 – dažādu produktu klāsts.  Aptieka nodrošina plašu recepšu un bezrecepšu zāļu, dažādu  medicīnas ierīču, kosmētikas un higiēnas preču, uztura bagātinātāju, kā arī ārstniecības augu tēju klāstu. Aptieka ir ērta farmaceita konsultācijām un ir iekārtota tā,  lai būtu izmantojamas plašās pašapkalpošanās iespējas, lai klienti varētu aplūkot aptiekas produktus, kā arī uzzināt papildu informāciju par tiem. Aptieka TC „Sāga”  būs atvērta no darba dienās plkst. 10.00 līdz 21.00;  sestdienās 10.00 līdz 21.00 un svētdienās no 10.00 līdz 20.00.

Lai kopā ar klientiem atzīmētu atvēršanas svētkus, „Mēness aptieka” ir sagatavojusi īpašus izdevīgus  piedāvājumus, pārsteigumus un iespējas atsevišķu aptiekas produktu degustācijai.

“Mūsdienīga farmaceitiskā aprūpe un klientam izdevīgi klvalitatīvi aptiekas produkti ir nepieciešami ikvienam Latvijas iedzīvotājam. Jaunatvērtās „Mēness aptiekas” mūsdienīgā vide un profesionālā kolektīva zināšanas un rūpes par mūsu klientiem ir pamats tam, lai šī aptieka kļūtu par nozīmīgu iestādi veselībai ne vien šīs apkaimes iedzīvotājiem, bet daudz plašākam Latvijas iedzīvotāju lokam. Turklāt tieši šajā apkaimē ir vērojama intensīva pilsētvides attīstība un iedzīvotāju skaita pieaugums. Atverot šo aptieku, mēs realizējam  mūsdienu tendenci veselības pakalpojumu attīstībā – ar vislabākajiem piedāvājumiem, rūpēm un zināšanām būt tur, kur tas ir ērti un nepieciešami mūsu klientiem. Vērā ņemami, ka šajā tirdzniecības centrā ir arī diagnostikas pakalpojumi, kas iedzīvotājiem  vēl papildina iespējas rūpēties par savu veselību ikdienā. Mums būtiski, lai aptieku vide ir ērta gan klientiem, gan farmaceitiem. Tāpat ir būtiski, lai šis  mūsdienīgās aptiekas veidols veicinātu saskarsmi ar klientiem un nostiprinātu aptiekas nozīmību profilaksei, labbūtībai un veselībai,” atzīst „Mēness aptiekas”  valdes priekšsēdētāja Vilma Druliene.

Mūsdienīgi iekārtotajā 130 kvadrātmetrus plašajā „Mēness aptiekā” ar īpašām rūpēm klientus apkalpos 5 farmaceiti un farmaceita asistenti.  

27. martā klientus sagaida pārsteigumi un dāvanas no „Mēness aptiekas”.