Jaunumi

Mūsdienīgākas farmaceitiskās aprūpes iespējas Kauguru iedzīvotājiem

Mūsdienīgākas farmaceitiskās aprūpes iespējas Kauguru iedzīvotājiem

„Mēness aptieka 74” Kauguros iekārtota atbilstoši mūsdienīgām ērtas un modernas, aptiekas prasībām. Aptieka ir viegli sasniedzama un mūsdienīgā vidē piedāvā bagātīgu aptiekas pakalpojumu klāstu, ieskaitot higiēnas un kosmētikas preču pašapkalpošanās iespējas tiem apmeklētājiem, kuriem šis apkalpošanas veids šķiet piemērotāks. Vienlaikus aptiekā ir mūsdienīgi ērta vide, lai saņemtu farmaceita konsultāciju, kas ir neaizvietojams pamats labai farmaceitiskajai aprūpei. Jaunatvērtajā aptiekā viss piemērots farmaceita darba vajadzībām un atbilstoši normatīvajām prasībām medikamentu sortiments izkārtots tā, lai ikvienam, kuram tas nepieciešams, varētu palīdzēt ar profesionālu padomu. Lai atvērtu šādu mūsdienīgu aptieku Kauguru tirdzniecības centrā „Līgo” uzņēmums aptiekas aprīkojumam un mūsdienīgas darba vides radīšanā ieguldījis vairāk nekā 30 tūkstošus eiro.

Dmitrijs Juskovecs, AS „Sentor Farm aptiekas” valdes priekšsēdētājs: „”Mēness aptieka” farmaceiti savu ikdienas darbu velta īpašām rūpēm par katru iedzīvotāju, kuram ir nepieciešamas zāles vai kāds no sortimentā esošajiem cietiem aptiekas produktiem. Esam ieinteresēti, lai mūsu aptieku vide ir ērta kā farmaceitam, tā pacientam un lai mūsdienīgās aptiekas veidols veicina labu saskarsmi un pacientu līdzestību. Tādēļ ir prieks, ka šovasar ir izdevies Jūrmalas iedzīvotājiem vēl uzlabot farmaceitiskās aprūpes iespējas, atverot modernu aptieku arī Kauguros.”

Atgādinām, ka aptieka ir veselības aprūpes priekšpostenis un uz mirkli ar profilaktiskiem nolūkiem iegriezties aptiekā tiek aicināts ikviens, negaidot brīdi, kad piezogas slimība!