Jaunumi

Otrdien, 11. aprīlī plkst. 11.00 – „Mēness aptiekā” tirdzniecības centrā Bērnu pasaule tiks atzīmēti jaunās „Mēness aptiekas” atvēršanas svētki

Otrdien, 11. aprīlī plkst. 11.00 – „Mēness aptiekā” tirdzniecības centrā Bērnu pasaule tiks atzīmēti jaunās „Mēness aptiekas” atvēršanas svētki

Īsu brīdi pirms Lieldienām – otrdien, 11. aprīlī plkst. 11.00 – „Mēness aptiekā” tirdzniecības centrā Bērnu pasaule, Rīgā, Matīsa ielā 25, ieradīsies īpaši gaidīts ciemiņš no Latvijas Leļļu teātra – lelle Jūlijonkuliņš. Kopā ar jaunās „Mēness aptiekas” farmaceitēm viņa uzdevums ir klātesošajos uzrunāt pavasara možuma un veselības garu. Tā kopīgi ar apmeklētājiem tiks atzīmēti jaunās „Mēness aptiekas” atvēršanas svētki. Jaunas, plašas un klientiem īpaši ērtas aptiekas atvēršana vienā no Rīgas centra kvartāliem „Mēness aptieku” saimei ir nozīmīgs notikums, kuru kuplinās īpaši šim notikumam radīts priekšnesums klātesošajiem.

Lelles viesošanās tirdzniecības centra Bērnu pasaule jaunās „Mēness aptiekas” atvēršanas svētkos nav nejaušība. Ar šo notikumu rosinām rīdziniekus vismaz uz brīdi atdzīvināt vidējās un vecākās paaudzes iedzīvotāju atmiņā saglabātos spilgtos mākslinieka Adriana Pabiana radītos Aikāsāp, Buratino un citu kustīgo leļļu tēlus no dinamiskā Bērnu pasaules skatloga pagājušajā gadsimtā. „Mēness aptieka” atzīst, ka ilglaicīgā brīnišķīgo skatlogu tradīcija vēl joprojām saglabājusi savu labo slavu un varbūt kaut kur Rīgā reiz atdzims. Ar gudras lelles tēla rosinātajām labo darbu idejām vienmēr bagāts Leļļu teātris. Tādēļ šoreiz kopā ar vienu no lellēm – Jūlijonkuliņu – aicinām kopīgi pārdomāt, ko mūsu ikdienā nozīmē aptieka.

Rīgas centrs ir vide, kurā iedzīvotājiem ikdienas steigā svarīgs katrs mirklis, te jo īpaši būtiska ikviena pakalpojuma ērtība. Atverot jaunu plašu aptieku ar labām klientu apkalpošanas iespējām un bagātīgu pieejamo zāļu un citu aptiekas produktu sortimentu „Mēness aptieku” zīmola īpašnieka AS „Sentor Farm aptiekas” valdes priekšsēdētājs Dmitrijs Juskovecs apliecina patiesu gandarījumu un norāda: „Ikdienā tieši mūsu galvaspilsētas centrā nosacīti kā paātrinājumā ir vērojams, cik nozīmīga ir ērtas aptiekas klātesamība. Dažādu paaudžu klientiem mūsu aptiekās ir tik daudzveidīgas nepieciešamības un atšķirīgi pircēju paradumi, ko esam ielāgojuši, veidojot katras jaunas aptiekas plānojumu. Ir gandarījums, ka šajā jaunajā aptiekā varam nodrošināt gan plašu aptiekas preču izvēli ērti pieejamos pašapkalpošanās stendos, gan augsti kvalificēta farmaceita konsultētus pakalpojumus pie ērtām aptiekas letēm. Ceram, ka mūsu klienti vajadzības gadījumos labprāt iegriezīsies tieši šajā aptiekā un šis svētku notikums arī to rosinās.”

Jaunās „Mēness aptieka” aptiekas atvēršanas svētku laikā apmeklētājus gaidīs vēl citi farmaceitu sarūpēti pārsteigumi, kā arī iespēja iegādāties dažus aptiekas produktus ar īpašām atlaidēm.

Ar īpašām rūpēm par jums!

Foto: Latvijas Leļļu teātris