Jaunumi

Paplašināta un mūsdienīgi rekonstruēta „Mēness aptieka” 10 Jelgavā

Paplašināta un mūsdienīgi rekonstruēta „Mēness aptieka” 10 Jelgavā

Aptieka ar Zemgales reģionā plašāko aptiekas produktu izkārtojumu un apjomīgāko klientu apkalpošanas leti ērtākai pakalpojuma pieejamībai pēc rekonstrukcijas atvērta Jelgavā, Katoļu ielā 18.

Aptieka top aizvien mūsdienīgāka un farmaceitiskā aprūpe – pieejamāka. To droši var sacīt par „Mēness aptieku” Jelgavā Katoļu ielā 18. Aptieka ir piedzīvojusi vērienīgu rekonstrukciju, un nu katrs apmeklētājs, pārkāpjot tās slieksni, nonāk jaunumiem bagātā vidē, kur viņu sagaida zinoši farmācijas speciālisti.

„Mūsu klientiem šajā aptiekā tagad pieejamas mūsdienīgi aprīkotas aptiekas telpas vairāk nekā 130 kvadrātmetru platībā. Ir apjomīga klientu apkalpošanas lete un farmaceita darbam īpaši ērts aptiekas produktu izkārtojums tai līdzās, lai nodrošinātu labu pakalpojuma pieejamību. Tagad esam iekārtojuši piecas klientu apkalpošanas kases, tādējādi vienlaikus vajadzīgo aptiekas produktu un konsultācijas var saņemt vairāk jelgavnieku vai pilsētas viesu, kuri iegriežas aptiekā. Papildu jaunums ir daudzās pašapkalpošanās saliņas ar dažādiem aptiekas produktiem un aptiekas informāciju. Šī Jelgavas aptieka „Mēness aptieka” ir starp tām, kurās produktus iespējams pasūtīt uz mājām arī sadarbībā ar tehnoloģiju uzņēmumu „Wolt”,” rekonstruētās aptiekas mūsdienīgo seju raksturo Evita Jurjāne-Nelsone, „Mēness aptiekas” Pārdošanas, mārketinga un klientu attiecību departamenta vadītāja un valdes locekle.

 „Mums – visiem te strādājošajiem – ir svētku sajūta pēc padarīta darba, jo zinām, ka visi jauninājumi un uzlabojumi palīdzēs mums vēl labāk konsultēt un apkalpot mūsu klientus. Prieks, ka arī mūsu darba ikdienu šie jauninājumi padarījuši ērtāku un vēl piemērotāku, lai veiktu savus pienākumus farmaceitiskajā aprūpē,” atzīst Egita Šafika, kura būdama farmaceita asistente aptiekā, ir uzņēmusies daudzu praktisko un organizatorisko jautājumu risināšanu un rekonstrukcijas realizācijā kopā ar kolēģiem ieguldījusi daudz sava laika, izpratnes un enerģijas.

„Katra iekārtojuma nianse ir izsvērta un pārdomāta tā, lai aptiekas apmeklētājiem būtu viegli un saprotami atrast vajadzīgo no plašā pašapkalpošanās sortimenta, ērti konsultēties ar farmaceitu un samaksāt par izvēlēto medikamentu vai kādu citu aptiekas produktu. Ir gandarījums, ka kolektīva kopīgi paveiktais tagad redzams kā ieguldījums jelgavnieku ikdienas ērtībām un veselībai,” gandarījumu pauž aptiekas reģionālā vadītāja Viktorija Skurjate.