Jaunumi

“Repharm”  par veselu Latviju krīzē un pēc tam

“Repharm” par veselu Latviju krīzē un pēc tam

Šis gads no Mēness aptiekas farmaceitiem prasījis spēju būt pašās pirmajās pozīcijās saskarsmē ar pacientiem veselības krīzes laikā.
"Mēness aptieka" to ir spējusi - nodrošinot daudzpusīgu farmaceitisko aprūpi Latvijas iedzīvotājiem. Tas prasījis apņēmību, drosmi un spēju ātri reaģēt, atbilstoši apstākļiem. "Mēness aptiekai" kā vienam no Repharm grupas uzņēmumiem tas ir izdevies, arī pateicoties veselības uzņēmumu grupas vienotajai aktīvajai pozīcijai krīzes pārvarēšanā. Lūk, ko darām kopīgi, lai palīdzētu iedzīvotājiem, lai ātrāk spētu atgriezties ierastajā dzīvē.

“Repharm”  par veselu Latviju krīzē un pēc tam

Valsts proklamēšanas 102. gadadienas svētkos Repharm padomes loceklis Dins Šmits saņēma Valsts prezidenta Egila Levita pateicības vēstuli par aktīvo iesaistīšanos Latvijas ekspertu un tehnoloģiju uzņēmumu radītā risinājuma – lietotnes Apturi Covid – atbalstīšanā un lietošanā. Tas ir paldies arī veikuma krīzes laikā.

Aptuveni pirms gada tika atklāti pirmie Covid-19 gadījumi. Dažādu uzņēmumu darbība, piegādes ķēdes un ekonomika kopumā ir traucēta un visi ir spiesti pielāgoties jaunajai normālībai, kur pārmaiņas ir neizbēgamas un spēja būt elastīgiem – kritiska nepieciešamība.

Farmaceits – pirmajās līnijās

Tiešs kontakts ar farmaceitu mūsu klientiem joprojām ir tik nozīmīgs! Farmaceita padomam uzticas un gaida vislabāko farmaceitisko aprūpi, ko “Mēness aptiekas” profesionāļi visā Latvijā var nodrošināt. To apliecina arī rezultāti aptaujai par labāko klientu apkalpošanu farmācijā Latvijā.  “Mēness aptiekas farmaceiti ik dienu ir ierindā tiešā saskarsmē ar klientiem. Aptieka arī šobrīd ir kā droša padomu saliņa, uz kuru sasirgušais var doties, bet, ja tikšanās klātienē nav piemērota vai iespējama, mūsu farmaceiti ir gatavi konsultēt arī tiešsaistē.

E-menessaptieka ir vistuvāk klientam

E-menessaptieka ar katru dienu kļūst populārāka. Turklāt to izdodas panākt, aktīvi sekojot pieprasījumam no iedzīvotāju puses. Ja vajadzīgi dezinfekcijas līdzekļi  – lūdzu, tie būs iegādājami; ja meklējam higiēnas preces bērna kopšanai, protams, tās ir pieejamas e-menessaptieka.lv. Ja ārsti atzīst, ka pulsa oksimetrs var palīdzēt monitorēt veselību saslimušajiem, noteikti būs risinājums, lai arī šis pieprasītais produkts būtu pieejams.

 “Centrālā laboratorija” testē 7/24 režīmā

“Centrālās laboratorijas” kolēģi šobrīd veic aptuveni 2000 paraugu testēšanu ik dienu. Latvijā ir izvērsts plašs testu paraugu paņemšanas tīkls, kas palīdz nodrošināt testēšanas pārklājumu visā Latvijā. “Centrālās laboratorija” īpašā krīzes režīmā strādā jau gandrīz 300 dienu. Kolēģu pulks ir paplašinājies, pieņemti darbā jauni speciālisti, zvanu centra operatori, autovadītāji. Iegādātas 14 jaunas, nozīmīgas iekārtas testu veikšanai lielos apjomos, un uzņēmums strādā maiņās 24 stundu režīmā 7 dienas nedēļā.

VCA mediķi palīdz arī Covid-19 pacientiem

Atsaucoties iedzīvotāju pieprasījumam un gatavojoties rudens, ziemas periodam, jau augustā Veselības centru apvienības vakcinācijas kabinetos bija iespējams vakcinēties pret gripu. VCA bija rasta iespēja uzsākt vakcināciju mēnesi agrāk, nekā tas ir ierasts. Parasti gan aktīva vakcinēšanās pret gripu aizsākas septembra beigās. Šoreiz vakcinācija bija ļoti pieprasīts pasākums un vakcīnu visiem gribētājiem nepietika. Patlaban ir saņemta jauna vakcīnu partija un pakalpojums VCA atkal ir pieejams. Tāpat VCA turpina sniegt pacientiem nepieciešamos ambulatoros veselības aprūpes pakalpojumus un, atsaucoties Veselības ministrijas aicinājumam, šobrīd īpašā režīmā sniedz ambulatoros pakalpojumus arī Covid-19 pacientiem.

Piegādā vairāk nekā 12 000 aptiekas produktu un pārvadā vakcīnas pret Covid-19

Valsts iedzīvotāju nepārtraukta apgāde ar medikamentiem ir vēl viens ļoti būtisks mūsu grupas pienesums veselības krīzes laikā.” Recipe Plus” krājumos ir vairāk nekā 12 000 aptiekas produktu vienību, un uzņēmuma  darbinieki ik dienas realizē līdz pat 3000 piegāžu. Lai nodrošinātu šo piegādes mehānismu, daudz pūļu tam veltījuši gan vadības un biroja, gan noliktavas un loģistikas darbinieki. AS "Recipe Plus" ir uzvarējusi valsts iepirkumā par vakcīnu pret Covid-19 izvadāšanu un, sākot ar 28. decembri šo atbildīgo funkciju realizē.

Turpina ražot tik nepieciešamo

Turpinot  Rīgas Farmaceitiskās fabrikas vislabākās tradīcijas un uzņēmums ražo roku tīrīšanas līdzekļus, kas pašreiz ir īpaši noderīgi un ir iekļuvuši klientu visvairāk pieprasīto aptiekas produktu topos. Arī tas prasījis drošu rīcību un spēju pārorientēties krīzes apstākļu vajadzībām.