Jaunumi

Rūpējoties par lielvārdiešu veselību – dāvanā skrejceliņš no „Mēness aptieka”

Rūpējoties par lielvārdiešu veselību – dāvanā skrejceliņš no „Mēness aptieka”

Lielvārdes novada sociālā dienesta Sociālā dienas aprūpes centrs pirmās „Mēness aptieka” franšīzes aptiekas atvēršanas svētkos dāvanā saņem skrejceliņu aktīvai sportošanai telpās.

Lielvārdes ielās 6. jūnijā varēja sastapt negaidītu ceļinieku – spilgtu Mēnestiņu, kurš ikvienam pretī sniedza svētku balonus. Viņš bija ieradies, lai piedalītos īpašā notikumā – „Mēness aptieka” atvēršanas svētkos. Divu Māras aptieku un vienas aptiekas filiāles īpašniece farmaceite Lāsma Krūmiņa pirmā iegādājusies Latvijas uzņēmuma „Sentor farm aptiekas” piederošā zīmola „Mēness aptieka” franšīzi. Farmaceita izlēmusi par labu franšīzes iegādei, jo uzskata – dzīve bez pārmaiņām un attīstības nav dzīve: „Protams, ka ir patīkams satraukums par gaidāmajām pārmaiņām un mazliet arī ilgojamies pēc ikdienišķās aptiekas rutīnas, jo šobrīd katra diena ir citādāka. Kā lielākos ieguvumus var minēt jaunu aptiekas vizuālo tēlu, būs labāks tehniskais nodrošinājums, apgūsim arī „Mēness aptieka” pieredzi klientu apkalpošanā. Saņemam profesionālu atbalstu no „Mēness aptieka” mārketinga speciālistiem. Aptieka būs modernāka un pievilcīgāka apmeklētājiem. Savukārt farmaceiti saņems atbalstu no „Mēness aptieka” komandas, lai vieglāk risinātu ikdienas problēmas,” stāsta Lāsma Krūmiņa.

Lielvārdes novada domes priekšsēdētājs Imants Balodis ir pārliecināts, ka šai Lielvārdes aptiekai tagad ir kārtīga aizmugure, kas rada ilgtermiņa stabilitāti un drošību par to, ka katrs, kuram Lielvārdē, novadā vai vien caurbraucot, būs vajadzīgs kaut kas no aptiekas piedāvājuma klāsta, to varēs iegādāties aptiekā – tagad ar „Mēness aptieka” zīmolu. Šī zīmola īpašnieka – Latvijas aptieku uzņēmuma – AS „Sentor farm aptiekas” valdes priekšsēdētājs Dmitrijs Juskovecs, uzrunājot pirmās franšīzes aptiekas farmaceites un Lielvārdes iedzīvotājus, atgādināja, ka aptieka ir tā īpašā vieta, kur cilvēks var atnākt, rūpējoties par savu veselību. Te vienmēr palīdzēs sasirgušajam, bet vēl labāk, ja var palīdzēt ar padomu, kā saglābāt savu veselību, kā nesaslimt. Tieši tāds ir uzņēmuma dāvinājuma mērķis Lielvārdes novada sociālā dienesta Sociālā dienas aprūpes centram, nododot apliecinājumu par skrejceliņa iegādi dienas aprūpes centra vadītājai Vitai Saleniecei-Šmaukstelei.

„Mēness aptieka” darbinieki, iedzīvinot jauno aptiekas tēlu Lielvārdē, jau pirms krietna laika uzzināja par centra vēlmi un vajadzību tikt pie šāda treniņu rīka un secināja, ka tas ir vislabākais, ko var dāvināt Lielvārdes iedzīvotājiem – ceļu uz veselību. Lai būtu vesels, nepietiek spert tikai vienu soli. Dāvinājums varētu būt ikvienam labs stimuls rūpēties par vingrumu un veselību. Saulainā, vasarīgā dāvinājuma saņemšanas diena vedināt vedināja tuvākiem un tālākiem ceļiem dabā, taču ir reizes, kad tāds kārtīgs telpu skrejceliņš ir neaizstājams. Kad veiksmes vēlējumi aptiekai jaunajā veidolā līdz ar svētku baloniem uzskrēja augstu, augstu debesīs, tā atzina arī vairākas no pensionāru ansambļa „Lielvārdietes” dalībniecēm, kuras bija ieradušās ar dziesmām kuplināt aptiekas atvēršanas un dāvanas pasniegšanas brīdi Lielvārdē.